Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig
Varen er solgt eller tatt ut av markedet av selgeren.
Bildegalleri
Inaktiv
Maserati Quattroporte
2.8 Twin Turbo
Modellår
1995
Kilometerstand
100 000 km
Girkasse
Manuell
Drivstoff
Bensin
Totalpris
210 000 kr
Beklager, nå er det rusk i maskineriet.
Noe feilet dessverre i forsøket på å vise kontaktinformasjonen på denne annonsen.
Nyttige lenker
Forsikre bilen din
Sammenlign og se tilbud på forsikring
Beskrivelse
Maserati Quattroporte - 1995 De som kjenner meg vet at jeg i tillegg til gamle BMW'er er veldig svak for Maserati. Jeg har personlig eid 4 stk og syntes det er meget spennende å introdusere denne nylig importerte Quattroporte til det Norske markedet. Bilen har hatt en eier fram til 1998 og siden stått i forvaring hos Bank i påvente av bobehandlig. Den bærer preg av å ikke ha vært brukt de siste 7-8 årene og kan selges som den er med noen få mangler som må utbedres eller uten mangler. Uansett, den blir levert ferdig godkjent Norsk Trafikkstasjon. -Farge utvendig: Argenta Grigio -Farge innvendig: Verde -2.8 liter V6 Twin Turbo -6 trinns manuell boks -Klima -Diff sperre -Active suspension, 4 programmer -Sentrallås Sorry to say, men dette er en M5 killer.
hbo 210.000,-
Den går verre enn de blinde sloss.... se www.oldtimergarage.no
hbo 210.000,-
Den går verre enn de blinde sloss.... se www.oldtimergarage.no
Spesifikasjoner
- Omregistrering
- Ikke oppgitt (avgifter)
- Årsavgift
- Les mer
- Merke
- Maserati
- Modell
- Quattroporte
- Modellår
- 1995
- Drivstoff
- Bensin
- Effekt
- 284 hk
- Slagvolum
- 2,8 l
- Kilometerstand
- 100 000 km
- Girkasse
- Manuell
- Girkassebetegnelse
- 6 trinns
- Hjuldrift
- Bakhjulsdrift
- Seter
- 4
- Farge
- Grå
- Fargebeskrivelse
- Argena Grigio
- Interiørfarge
- Verde
- Eiere
- 1
- Salgsform
- Bruktbil til salgs
Utstyr
- ABS-bremser
- Airbag foran
- Alarm
- Diff.sperre
- El.vinduer
- Elektriske speil
- Farget glass
- Klimaanlegg
- Metallic lakk
- Radio/CD
- Sentrallås
- Servostyring
- Skinninteriør
- Sommerdekk på aluminiumsfelg
- Sommerdekk på felg
- Stålbjelker
- Vinterdekk på felg
Reklamasjonsrett ved kjøp fra forhandler
Normalt gjelder 5 års reklamasjonsrett mot skjulte feil og mangler fra overlevering av produktet. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn du hadde grunn til å forvente, basert på informasjonen du har fått fra selger. Reklamasjonsretten kan være begrenset hvis forhandleren har forretningssted utenfor Norge.
Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.