Bildegalleri

Utleieenhet til venstre i underetasje.

Liten leilighet i et stort paradis. Møblert og utstyrt med det meste de fleste trenger.

Kart med kartnålØksenvågværet 3, 6530 Averøy
Månedsleie
6 500 kr
Depositum
19 500 kr
Inkluderer
Bredbånd og kabel-TV

Nøkkelinfo

Primærrom
38 m²
Boligtype
Leilighet
Soverom
1
Etasje
1.
Leieperiode
01.04.2025

Les mer om bruksareal her

Fasiliteter

Møblert
Bredbåndstilknytning
Garasje/P-plass
Kabel-TV
Rolig
Utsikt
Turterreng

Beskrivelse

Leiligheten ligger i den idylliske perla Øksenvågen i nær tilknytning til sjø, utsikt utover Atlanterhavet og i tilknytning til nydelig natur med fine turmuligheter i særdeles vakkert landskap. Leiligheten er en del av en generasjonsbolig og ligger i et tilbygg til hovedboligen. Bussholdeplass rett utenfor boligen med flere avganger pr dag og bussholdeplass nær tunnelen til Kristiansund med regelmessige avganger.
Det er ellers ca. 1,3 km til bussholdeplass ved tunnelen ved å gå et mindre parti utenfor asfaltert vei og 2,1 km via asfaltert vei.
Eiendommen heter for øvrig Utsikten.
Leiligheten har kjøkken- og stuemøblement, kjøleskap, TV, dobbeltseng, vaskemaskin og tørketrommel. Kombinert dusj/WC/vaskerom.
Parkering på gårdsplass.

Visning

Visning etter avtale.

Profilinfo

Du må være logget inn for å se profilen

Trenger du en kontrakt?

  • Hakemerke
    Utfylt kontrakt med opplysninger fra annonsen
  • Hakemerke
    Digital signering
  • Hakemerke
    Gratis tjeneste
  • Hakemerke
    Godkjent av Forbrukerrådet

Nærområdet

Kart med kartnålØksenvågværet 3, 6530 Averøy

Annonseinformasjon

FINN-kode123355589
Sist endret07. feb. 2025 09:43

Rapporter annonse

Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.