Bildegalleri

Kjellerleilighet til leie

Kart med kartnålStavangerfjordsvei 11, 4083 Hundvåg
Månedsleie
11 000 kr
Depositum
22 000 kr
Inkluderer
Bredbånd

Nøkkelinfo

Primærrom
45 m²
Boligtype
Leilighet
Soverom
1
Leieperiode
21.03.2025

Les mer om bruksareal her

Fasiliteter

Delvis møblert
Barnevennlig
Bredbåndstilknytning
Garasje/P-plass
Ingen gjenboere
Moderne
Rolig
Sentralt
Turterreng

Beskrivelse

Helt nyoppusset kjellerleilighet til leie fra midten av mars. Leiligheten ble bygget i 2009 og har elektrisk varme i alle gulv. Den har gjennomgått en total renovering det siste året og ble ferdigstilt i starten av mars 2025.

Fliselagt bad med servant, vaskemaskin og stor dusj. Soverommet meddobbeltseng og god skapplass. Stuen er stor og fin med spisebord, seks stoler og sofakrok.

Vi bor selv i de to etasjene ovenfor og har tre små barn og en hund. Det er og relativt lytt og vi søker derfor en rolig leieboer.

Leiligheten passer perfekt for en person eller et par. Det følger med 1 stk parkeringsplass til leiligheten.

Stavangerfjordsvei ligger sentralt på Hundvåg med kort avstand til både matbutikker, skoler, fotballbaner og friluftsområder. Det er ca 300 meter til nærmeste bussholdeplass og deretter er det en kort kjøretur til Stavanger sentrum.

Visning

Ta kontakt for å avtale visning.

Profilinfo

Du må være logget inn for å se profilen

Trenger du en kontrakt?

  • Hakemerke
    Utfylt kontrakt med opplysninger fra annonsen
  • Hakemerke
    Digital signering
  • Hakemerke
    Gratis tjeneste
  • Hakemerke
    Godkjent av Forbrukerrådet

Nærområdet

Kart med kartnålStavangerfjordsvei 11, 4083 Hundvåg

Annonseinformasjon

FINN-kode131619067
Sist endret12. mars 2025 12:30

Rapporter annonse

Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.