Meget pen 3-romsleilighet med fin beliggenhet på Moholt ledig fra 01.05. Etter avtale kan den overtas tidligere.
Leiligheten ble bygget i 2003. Oppusset i ettertid. Nært butikker, turterreng og Gløshaugen. Gode bussforbindelser til sentrum. Flislagt bad med varmekabler og to soverom. Bod inne i leiligheten og i kjelleren på annet bygg i tunet. Solrik veranda. Leiligheten ligger i 2.etg og nyter godt av oppvarming fra leilighet under som gir lave strømkostnader.
Vinduer og veranda med utgang fra stue ligger mot et åpent område. Dette gir lite innsyn.
Tv og internett er inkludert i leien. Strøm er ikke inkludert. Leies ut med hvitevarer som kjøleskap/fryser, komfyr, mikrobølgeovn, oppvaskmaskin og vaskemaskin. Kjøkkenøy med stoler som vist på bildet er med. Parkering på felles parkeringsplass.
Ikke dyr og ikke røyk.
Ta kontakt dersom du har spørsmål.
Depositumsgaranti kan benyttes som erstatning for depositumskonto.
NB: Knappen for å vise hele beskrivelsen har kun en visuell effekt.
NB: Knappen for å vise hele beskrivelsen har kun en visuell effekt.
Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.