Bildegalleri
Youngblood Brow Artiste 3 gr.
Beskrivelse av varen
Uåpnet
Det er ingen tvil om det, brynene er tilbake og større enn noensinne! Borte er dagene der tynne, underernærte buer hersket øverst. I stedet har tykkere, mer naturlige utseende pyntet catwalks og kjendisansikter i noen tid. Men uansett hvordan du lar brynene dine vokse, står Youngblood's Brow Artiste, det elegante, praktiske settet utstyrt med alle verktøyene du trenger for å lage perfekt preparerte buer.
Brow Artiste er tilgjengelig på fire farger (Auburn, Blonde, Brunette og Dark), og hver elegante, speilvendte sort kompakt inneholder to nyanser av presset pannepulver, en lettfarget voks, en dobbelbørste og ultra-premium pinsett.
Som alle Youngblood-produkter er Brow Artiste fri for parabener, talkum, parfymer og kjemiske fargestoffer. Det pressede pulveret og voks er beriket med soyabønneolje, glimmer og risstivelse for å sikre at de vakre brynene blir liggende hele dagen!
Inkluderer:
- 2 stk. brow skygger
- 1 stk. Festevoks
- 1 stk. pinsett
- 1 stk. Applicator børste med børste
Bruk :
- Påfør voks til øyenbrynene
- Pensel med pensel
- Velg deretter en av skyggefargene - de kan også blandes til ønsket nyanse
- Påfør på øyenbrynene med børsten
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 19.2.2025 kl. 12:38 ・ FINN-kode: 213863533