Moderne, delikat og funksjonell hybel i enebolig leies ut til en person (ikke par).
Hybelen har høy standard og befinner seg i kjelleretasjen i en enebolig med nydelig utsikt mot sjøen i veletablert og rolig boligområdet på Langodden, Snarøya. Hybelen har egen nedgang og separat inngang med kodelås på døren.
Hybelen var ny i 2020, og ble ferdigstilt sammen med en større oppgradering av boligen. Hybelen har parkett på gulv og fliser i gang/bad. Hybelen har videre balansert ventilasjon, internett, oppvarming (vannbåren varme) og varmtvann/strøm inkludert. Hybelen er smakfullt innredet, med nytt inventar også fra 2020.
Hybelen består av stue med kjøkken, og avdelt soverom, gang og separat bad.
Fremleie er ikke tillatt.
Leiesum justeres årlig etter KPI, første gang fra 1. januar 2026.
I forbindelse med etablering av leieforholdet vil det bli opprettet en depositumskonto som vil stå i leietakers navn. Det koster kr 500 å etablere en slik depositumskonto som må dekkes av leietaker.
Diverse Ikke tillatt med røyk eller husdyr. Ikke tilgang til utearealer.
Beliggenhet Kort spasertur til lokalt kjøpesenter (Fornebu S), med buss avganger direkte - og nærmest køfritt til Oslo sentrum og CC Vest (ring 3). Fantastiske naturomgivelser og parkanlegg på Fornebu og Lysaker.
NB: Knappen for å vise hele beskrivelsen har kun en visuell effekt.
NB: Knappen for å vise hele beskrivelsen har kun en visuell effekt.
Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.