Leiligheten: Vi ønsker kun langtidsleie. Det er en oppusset leilighet i 2. etg av et hus på Disen i Hamar. det er et stort soverom, og et litt mindre, med garderobeskap i begge, det lille rommet har også en liten balkong.
helt nytt bad i 2016, med opplegg for vask og tørk.
stor stue, med opplegg for fiber internett og tv fra canal digital, og en halv åpen løsning inn til kjøkkenet.
Beliggnehet: Huset ligger sentralt på Disen, med 10 minutter gangavstand fra hamar sentrum. det er flere butikker samt vinmonopol kun 5 minutter unna. det er et rolig og fint boligstrøk.
NB!!! Ved intreresse send gjerneen mail med litt info om deg/dere selv, Alder, jobb, evt referanser osv.
Strøm , internett kommer utenom husleien
NB: Knappen for å vise hele beskrivelsen har kun en visuell effekt.
NB: Knappen for å vise hele beskrivelsen har kun en visuell effekt.
Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.