Bildegalleri
BMW 3-serie
328i Coupe
1996
204 530 km
Manuell
Bensin
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innNyttige lenker
Sjekk tid for neste EU-kontrollSjekk heftelser på RH40127Forsikre bilen din
Sammenlign og se tilbud på forsikring
Beskrivelse
Veldig bra eksemplar av ein original 328i coupe til salgs. Bilen har kun hatt ein eigar før meg, han kjøpte den som demobil i Tyskland i 1997 og eg har hatt den sidan 2014. Bilen er godt holdt og det er minimalt med rust, men den er ikkje strøken, det følgjer med dokumentasjon på det meste som er blitt gjort med den opp gjennom åra. Dei siste åra har bilen blitt kjøyrt svært lite og kun brukt om sommaren, det følgjer med to felgsett + reservehjul og det er sommardekk på begge. Det er nylig montert nytt batteri og det blei ifm. siste EU kontroll bytta bl.a bremeslangar, stabilisatorstag og bærekule foran, bilen har nesten ikkje blitt brukt etter siste godkjenning. Ved interesse er det berre å ta kontakt for meir utfyllande info, eg svarar på tlf. etter arbeidstid.
Spesifikasjoner
- Omregistrering
- 1 707 kr (avgifter)
- Pris eksl. omreg.
- 128 283 kr
- Årsavgift
- Les mer
- Merke
- BMW
- Modell
- 3-serie
- Modellår
- 1996
- Karosseri
- Coupe
- Drivstoff
- Bensin
- Effekt
- 193 hk
- Slagvolum
- 2,8 l
- Kilometerstand
- 204 530 km
- Girkasse
- Manuell
- Hjuldrift
- Bakhjulsdrift
- Seter
- 5
- Dører
- 2
- Farge
- Rød
- Fargebeskrivelse
- Hellrot
- Bilen står i
- Norge
- Avgiftsklasse
- Personbil
- Registreringsnummer
- RH40127
- Chassis nr. (VIN)
- WBABG11080ER40586
- 1. gang registrert
- 24.2.1997
- Eiere
- 2
- Salgsform
- Bruktbil til salgs
Utstyr
- ABS-bremser
- Air Condition
- Airbag foran
- Alarm
- AUX-inngang
- Bluetooth
- CD-spiller
- El.vinduer
- Elektriske speil
- Kjørecomputer
- Lettmet. felg sommer
- Lettmet. felg vinter
- Midtarmlene
- Oppvarmede seter
- Radio DAB+
- Sentrallås
- Servostyring
- Soltak/glasstak
- Sommerhjul
- Sportsseter
- Startsperre
- Vinterhjul
Selgers kjennskap til bilen
Er eller har motoren vært trimmet?
Nei
Reklamasjonsrett ved kjøp fra privatperson
Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.
6977 BygstadLogg innLogg inn for å se hele adressen
Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.