Bildegalleri
Brudekjole fra Agape str. 36 (+-). Ypperlig til hagebryllup!
Beskrivelse av varen
Størrelse: S
Selger min fine (og praktiske!) brudekjole fra Agape.
Kjolen har snøring i rygg - som gjør at den passer flere størrelser uten å måtte innom skredderen - og ankel-lengden gjør den ypperlig til hagebryllup.
Snøringa syns ikke når man har på boleroen over.
Selve kjolen har tubetopp, og man kan stramme den så mye man vil så den sitter godt. Den passer fint både for str. 36 og 38, kanskje også litt større eller mindre.
Det var også ganske kjekt å kunne slippe opp snøringa litt utover kvelden når man har spist og drukket litt :) Rundt midjen går det et bånd som man kan knyte bak på ryggen, som også dekker over det nederste av snøringa i ryggen.
Boleroen festes med knapper i rygg. Jeg fikk flyttet knappene hos skredder så den passer meg (jeg er ca. str. 38). Knappene kan flyttes både inn og ut, jeg vil tro man ganske enkelt kan gjøre det selv også.
Jeg er ca. 167 cm høy og hadde sko med 6 cm hel.
Helt nederst på kjolen er det noen svake merker som jeg ikke får bort (se bilder). Jeg ser de bare når jeg leter etter de og har ansiktet ganske nær stoffet.
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 26.3.2025 kl. 19:21 ・ FINN-kode: 254007372