Bildegalleri
Herrejakke med fleecefór og lukning i ryggen - Egnet for rullestolbrukere
Beskrivelse av varen
Tilstand: Pent brukt - I god stand
Størrelse: XXL
Type: Jakke
Farge: Svart
Jakken er kun brukt noen få ganger i løpet av én sesong, dette grunnet endret behov. Den ble kjøpt hos Amajo, deler av beskrivelsen er hentet derfra. Ny pris var kr 1.570,-. Størrelsen kan oppleves som nærmere XL enn 2XL, men det er 2XL som står på jakken.
The Hunter er en vattert lett jakke som vil holde deg varm i det kalde været.
Tilpasset personer med fysisk funksjonsnedsettelse på grunn av lukking med borrelås i ryggen. Jakken er kortere bak enn foran og derfor egnet for rullestolbrukere.
Åpning og lukking både i front og i ryggen, gjør det mulig å dele jakken i to om nødvendig. Dette er spesielt nyttig dersom man har redusert bevegelighet grunnet stivhet i kroppen, ettersom man slipper å bøye armene for å få på jakken.
Hvilket formål har jakken?
Det skal være enkelt å ta jakken på og av.
Den er helforet, lett vattert og med flotte detaljer. Jakken er varm, vannavvisende og vindtett, men allikevel myk og lett slik at den er behagelig å bruke og ha på seg.
Med kordfløyel i innvendig krage, dobbel frontklaffåpning foran, lommer og reflekterende striper på håndleddene. Du vil holde deg tørr og komfortabel i kulden.
.
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 3.2.2025 kl. 11:09 ・ FINN-kode: 280982115