Bildegalleri

Leilighetstype L1, leilighet 3 og 8.

Frekhaug / Meland - Alver Kommune

Løypetona

Løypetona - Leilighet Type L. 1

Kart med kartnålLøypetona 135, 5918, 5918 Frekhaug
Prisantydning6 198 000 kr
Totalpris
6 220 120 kr
Omkostninger
22 120 kr
Felleskost/mnd.
1 600 kr

Kort om prosjektet

10 leiligheter - Løypetona, Frekhaug - Alver Kommune. Leilighetene er prosjektert med oppføring i trevirkekonstruksjon, tre-kledning, som en av mange faktorer for å ha godt fokus på miljø.

  • Planlegging

    Er i salg!

  • Salgsstart

    23.09.2023

  • Byggestart

    Planlagt Q.1-2024

  • Overtakelse

    Oktober 2025

Nøkkelinfo

Boligtype
Leilighet
Etasje
1
Soverom
2
Rom
3
Internt bruksareal
98 m² (BRA-i)
Bruksareal
103 m²
Eksternt bruksareal
5 m² (BRA-e)
Balkong/Terrasse
15 m² (TBA)
Energimerking
A - Lysegrønn

Les mer om bruksareal her

Fasiliteter

Balkong/Terrasse
Offentlig vann/kloakk
Utsikt
Barnevennlig
Garasje/P-plass
Parkett
Balansert ventilasjon
Bredbåndstilknytning
Turterreng

Visning

Ta kontakt for å avtale visning.

Beskrivelse

Leilighetene er utformet med tanke på alle aldersgrupper, som ønsker seg en romslig leilighet med plass til livet.

Med 2 soverom gir det mulighet for familier, men kan også nyttes som hjemmekontor, gjesterom eller hobbyrom el.

Leiligheten har eget vaskerom og 2 bad. Det er varmekabler på bad, vindfang, gang, stue/kjøkken.

Vegg i soverom 3 som har dør i seg og som skiller soverom 3 og stue fjernes, slik at det åpnes opp. Vegg mellom soverom 3 og kjøkken får ikke endring. Dette gjør vi for å legge varmekabler i hele stue/kjøkken + soverom 3 i en sone. Dersom kjøper av leilighet 103 ønsker å reetablere vegg og soverom 3, kan vi gjøre dette, men da vil varmen i gulvet i soverom 3 styres fra panel i stue.

I tillegg til den gode beliggenheten, legger de også til rette for en praktisk hverdag.

Boenheten for egen tildelt / oppmerket parkeringsplass i carport, med tilhørende bod.

Hver leilighet har sin egen romslige terrasse eller balkong, med gode solforhold.

OBOS-medlemmer får velge og kjøpe bolig før ikke-medlemmer den dagen salget av nye boliger i OBOS Block Watnes boligprosjekter starter. Den som har vært medlem lengst får velge bolig først (ansiennitetsprinsippet).
Etter at medlemmene har valgt og kjøpt boliger ved salgsstart, er det fritt fram for hvem som helst å kjøpe boligene som fortsatt er ledige.

Nærområdet

Kart med kartnålLøypetona 135, 5918, 5918 Frekhaug

Annonseinformasjon

FINN-kode320568254
Sist endret11. feb. 2025 11:08

Rapporter annonse

Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.