Bildegalleri

Flott sentralt beliggende sokkelleilighet på 65kvm

Kart med kartnålHeggedalsveien 369, 1389 Heggedal
Månedsleie
12 000 kr
Depositum
30 000 kr
Inkluderer
Internett, Renovasjon

Nøkkelinfo

Primærrom
65 m²
Boligtype
Hybel
Soverom
1
Leieperiode
03.03.2025

Les mer om bruksareal her

Fasiliteter

Delvis møblert
Alarm
Barnevennlig
Bredbåndstilknytning
Garasje/P-plass
Moderne
Parkett
Sentralt
Turterreng

Beskrivelse

Koselig og rolig hybelleilighet på 65kvm med egen inngang i sokkeletasje i en enebolig på Heggedal i Asker kommune. Leiligheten er delvis møblert og passer best for 1 person eller et par uten barn.

Leiligheten består av ett soverom, stue med sovesofa, bad og kjøkken. 1 parkeringsplass rett ved boligen følger med.

Delvis møblert med dobbeltseng, sovesofa i stuen, hylleseksjon, to store garderobeskap, lite spisebord med tre stoler på kjøkken, bad med dusj. Stort kjøleskap, oppvaskmaskin.

Det er montert smart varmestyring for gulvvarme i alle rom. Boligen oppvarmes med elektrisitet.

Leietaker tegner eget strømabonnement.

Ingen røyking verken inne eller nær huset ute. Dyr er ikke tillatt.

Leiligheten er tilknyttet enebolig som er bebodd av en familie på tre : to voksne og 1 barn.

Leieperiode vil være for ett år av gangen med mulighet for fornyelse av kontrakten.
Oppsigelsestiden i dette leieforholdet er 2 måneder for begge parter. Med det menes 2 måneder til utløpet av den måneden oppsigelsen ble levert.

Fra boligen er det kort gangavstand til Heggedal sentrum, og Heggedal stasjon med gode kommunikasjonstilbud. Heggedal er et idyllisk og sentralt tettsted, kun 7 km unna Asker sentrum. I Heggedal sentrum finner man både matbutikk, cafeer, idrettsanlegg, legesenter, tannlege, frisør og bibliotek. Midt i hjertet av Heggedal ligger Gjellumvannet med badestrand og flytebrygge med stupebrett. Gjellum idrettsanlegg har eget klubbhus/grendehus, kunstgressbane, ballbinge og grusbane. Grusbanen blir preppet for skøytebane når kulda kommer. På vinteren er det flotte brøytede skiløyper for store og små. I enden av Gjellumvannet mot Asker ligger Vardåsen med eget alpinanlegg. Heggedal er et av Askers fem tettsteder og et vedtatt satsningsområde for bolig, handel, kunst og kultur. Fra boligen er det ca. 10 minutter med til bil Asker sentrum. Asker sentrum har et bredt utvalg av handel og servicetilbud. Kulturhus med kino, bibliotek, svømmehall, variert konserttilbud, og mange koselige kafeer og spisesteder. For den handleglade er Trekanten senter og Agrokvartalet et godt tilbud med over 80 butikker, en god balanse mellom kjede- og nisjebutikker. En kjøretur på ca. 5 min fra Heggedal ligger bl.a. Vollen, Askers sørlandsidyll med gode bademuligheter i Oslofjorden og et lite utvalg av nisjebutikker og spisesteder.

Ved interesse ikke nøl med å ta kontakt på melding her på finn og skriv gjerne litt om deg/dere selv. Visning kun etter avtale.

Visning

Ta kontakt for å avtale visning.

Profilinfo

Du må være logget inn for å se profilen

Trenger du en kontrakt?

  • Hakemerke
    Utfylt kontrakt med opplysninger fra annonsen
  • Hakemerke
    Digital signering
  • Hakemerke
    Gratis tjeneste
  • Hakemerke
    Godkjent av Forbrukerrådet

Nærområdet

Kart med kartnålHeggedalsveien 369, 1389 Heggedal

Annonseinformasjon

FINN-kode337891180
Sist endret04. feb. 2025 13:55

Rapporter annonse

Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.