Bildegalleri
Fin brukt brudekjole til salg str M
Beskrivelse av varen
Tilstand: Som ny - Ikke synlig brukt
Størrelse: M
Farge: Hvit
Jeg selger min tidsløs flott brudekjole i klassisk A- linje. Den er brukt kun en gang.
Kjolen består av skjørt og korsage/korsett.
Materialet er laget i sateng og faller pent litt tungt ned. Skjørtet svinger fint når man snurrer.
Anbefalt for brystmål ca 75 B/C. Midjemål er opptil ca. 80cm (modellen på bildet har midjemål 83cm og er 165 cm høy), skjørtet er 110cm lang.
Både korsagen/korsettet og skjørtet har nydelige blomster på seg.
Skjørtet lukkes med borrelås og har en liten krok, korsagen/korsettet lukkes med glidelås, snoring for pynt.
Den A-formede linjen samt den spisse enden av korsagen/korsettet strekker seg optisk oppover og gir veldig fin slankende fassong.
Jeg følte meg som jeg svevet over gulvet, da jeg giftet meg i denne kjolen. Jeg ble også mer rakkrygget og den ga god støtte og hold-in i magen.
Også modellen på bildet her sa hun følte seg veldig flott, som en prinsesse i denne kjolen, og fikk lyst til å danse 😊. Og har ikke hver kvinne den inderlige ønske å være en gang i livet prinsesse 👸.
Kjolen er håndvasket før salg. En stk oppbevaringspose til brudekjolen følger med.
Ved interesse tar kontakt, betaling med vipps eller kontant.
Kan hentes i Askim, evtl i Oslo etter avtale.
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 16.3.2025 kl. 15:14 ・ FINN-kode: 344740065