Kjellerleilighet med 2 soverom i en stor underetasje relativt sentralt i Ås, med kort vei til turterreng.
Passer bra for PhD stipendiater og master studenter ved NMBU som ser etter et rolig og hyggelig sted å bo, midt i turterrenget i Ås.
Det er 2 soverom, ett stort bad/vaskerom med dusj og stort boblebad samt stor vask, eget toalettrom med wc og vask, liten stue og kjøkken med kjøleskap og fryser. Kjøkkenet er utstyrt med oppvaskmaskin i tillegg til stekeovn. Stuen har en sofa med puff, samt stuebord og settebord i samme stil, med god plass til hjemmekino/TV. Det er en seng i hvert av rommene.
Huset ligger i skogen, rett ved buldreveggen i Vardåsen - 4,1 km fra NMBU og 2,9 km fra Ås sentrum. Det tar 35 min å gå i bedagelig fart til sentrum og togstasjonen, 10 minutter med sykkel og 7 minutter med bil(Ja det er lav fartsgrense...)
Røyking og dyrehold ikke tillatt. Huseier har hund og katt. Visning etter avtale
NB: Knappen for å vise hele beskrivelsen har kun en visuell effekt.
NB: Knappen for å vise hele beskrivelsen har kun en visuell effekt.
Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.