

2006
47 433 km
750 cc
92 hk
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innForsikre kjøretøyet ditt
Sammenlign og se tilbud på forsikring
Her har du muligheten til å skaffe deg en trofast og stødig sykkel. God og kjøre, og har gått rundt 15 kilometer siden sist oljeskift, da ble forgassere renset og ventiler sjekket. Sykkelen er strøken med tanke på alderen, den fikk en polering før den ble satt bort for sesongen. Ble kjøpt av oss for å bruke til lengre turer i sommerferien. Det følger med topp og side kofferter. Pris kan diskuteres ved rask og ryddig handel.
Ta kontakt ved ønske om mer informasjon, eller spørsmål.
Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.
Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.