Bildegalleri
NB 820 SPORT
NB 820 SPORT, Stødig og godt utstyrt, lettdrevet og komfortabel med sterk VP
2004
27 fot
Innenbords
6
Pris
435 000 kr
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innKontakt selgeren
Gratis kjøpekontrakt
- Ferdig utfylt kontrakt
- Digital signering med BankID
- 1 måned gratis båtforsikring
Nyttige lenker
Sjekk småbåtregisteretForsikre båten din
Sammenlign og se tilbud på forsikring
Beskrivelse
Årlig service på motor og drev, ny sink samt bunnsmøring utført på merkeverksted sist 6. juni -24.
Motor KAD 300 er en 6-sylindret sterk og stillegående maskin. For sikker og økonomisk drift ble det i 2023 skiftet alle dyser, samt sjekk av kompressor og turbo.
Båten leveres med ZODIAC redningsflåte i container (må ha ny sertifisering). WEST 270 gummibåt med daviterfeste kan følge med ved rask avgjørelse.
Originale puter følger med som gjør at salong kan omgjøres til dobbeltseng, I forpigg er det dobbeltkøye og en enkel køye (som passer best til småvokste/barn).
Feil og mangler: -Det er montert Raymarine autopilot, men den har i følge forrige eier aldri blitt aktivert. -Horn virker ikke. -Det har vært en tidligere lekkasje fra takluke som har gitt litt misfarging på en list ved gulvet. -Skal WC brukes i lukket farvann bør den originale septikktanken som følger båten bli koblet på.
Jeg er båtens tredje eier. I følge forrige eier ble båten knapt brukt av første eier. Forrige eier driver en større marina og jeg opplever at båten bærer preg av å ha fått godt stell og pen bruk også før den kom i mitt eie. Dessverre har kona og jeg for mange jern i ilden til å benytte båten så mye som den fortjener.
Spesifikasjoner
- Tilstand
- Brukt
- Merke
- NB
- Modell
- 820 SPORT
- Modellår
- 2004
- Type
- Cabincruiser
- Drivstoff
- Diesel
- Motor inkludert
- Ja
- Motorstørrelse
- 285.0 hk
- Motorfabrikant
- Volvo Penta KAD300 med DPG duopropdrev og stålpropeller
- Type motor
- Innenbords
- Topphastighet
- 30 knop
- Byggemateriale
- Glassfiber
- Lengde i fot
- 27 fot
- Bredde
- 300 cm
- Sitteplasser
- 6
- Soveplasser
- 5
- Båtens beliggenhet
- Norge
- Registreringsnummer
- XAN839
Utstyr
Raymarine Kartplotter og Ekkolodd ved styreposisjon inne og ute (2022) Raymarine radar VHF DAB radio Søkelys el-styrt Styreposisjon inne og ute Baugpropell Trimplan Elektrisk ankervinsj på fordekk (ny 2020) Ny kalesje 2023 Landstrømkontakt med sikringsskap ombord Fastmontert lader Varmt og kaldt vann Dusj på toalettrom Nyere El-WC (septikktank følger med) Mikuni dieselvarmer Defroster Gasskomfyr med 2 kokebluss og stekovn Gass- og røykvarsler Brannslukker Kjøleskap Spylepumpe på dekk LED-lys på dekk LED-lys og kamera i motorrom 3 hovedstrømbrytere for start, forbruk og baugpropell Separat start- og forbruksbatteri (se bilde) Vanntank ~100 liter Varmtvannstank 30 liter Dieseltank babord ~300 liter og styrbord ~120 liter Intergrert badetrapp i badeplattform Styrestol ved styreposisjon ute (ny 2023) Flagg
Reklamasjonsrett ved kjøp fra privatperson
Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.
Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.
Mer som dette


NB840 til salgs


Bella Falcon 26


Fin NB 820 Sport m/aksling, selges.

