Bildegalleri
Tragopan fototelt Monal V2
Beskrivelse av varen
- Som nytt, testet en gang. Kjøpt hos stavanger foto i april. Helt optimalt for foto og ett av svært få telt som har bunn. Det gir mindre flått og smuss som setter seg i alt av tøy og utstyr. :)
Dette teltet er designet for best mulig komfort og allsidighet. Det er det største teltet og har plass til 2 personer, eller 1 person som trenger større plass og betjener flere kameraer. Teltet har 6 luker til å fotografere gjennom. Disse kan tilpasses ut i fra behov hvor synlig du skal være og hvilke høyde du ønsker å fotografere fra. Den leveres med en rekke vindusruter og objektivtrekk.
Det åpnes veldig enkelt ved å trekke i en snor og teltet åpner seg på samme måte som en paraply. Det medfølger også et avtagbart gulv som gjør det mulig å overnatte. Det er også lagt inn netting i taket for god ventilasjon. Det medfølger også et vanntett overtrekk som hindrer vann i og komme inn gjennom nettingen.
Teltet er konstruert med 150D vanntett polyester som tørker like fort som nylon, men er betydelig sterkere og tåler UV-eksponering langt bedre. Innsiden av stoffet er nå belagt med et ugjennomsiktig isoterm PU-belegg som reduserer temperaturen inne i persiennen i sollys og skaper totalt mørke inne i persiennen for å forhindre silhuett når persiennen er bakbelyst.
De fleste teltene kommer i håndholdt bag som gjør det enkelt å ta det med seg. Kan enkelt stroppes til fotosekken for lengre turer.
Følger med:
2 lange objektiv sleeves med glidelås til blitsport
2 lange kamonettinger
6 nettingruter til å stikke objektivene gjennom
1 Regntak
10 teltplugger
4 Barduner
Spesifikasjoner:
Størrelse åpen: 139,7 cm høy, 220,98cm lang
Størrelse i bag: 24cm høy, 25cm bred, 81cm lang
Vekt: 5,9kg med alt tilbehør i bagen.
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 4.3.2025 kl. 12:00 ・ FINN-kode: 351791481