Bildegalleri
Rolex Submariner «Bluesy/Two tone» 126613LB, Norsk AD / Late 2023
Beskrivelse av varen
Tilstand: Som ny - Ikke synlig brukt
Merke: Rolex
Selger en Rolex Submariner 126613LB som ble hentet ut fra Lervik Ur 03.12.2023. Brukt under 10 ganger, noen unngåelige hairlines men minimalt. Fremstår veldig strøkent.
Klokken er norsk kjøpt og kommer 100% komplett med alt av tags, sertfikater, kjøpskvittering og eske (slik den ble utlevert fra Lervik Ur).
Den har ingen hakk eller skader. I det rette lyset og vinkel kan man se noen veldig svake unngåelige hairlines på clasp’en. Har lagt ved masse bilder for at dere skal få et best mulig inntrykk av klokken.
Kort info om klokken:
Rolex Submariner Date 126613lb
Årsmodell: kjøpt i Desember 2023 (03.12.23)
Diameter: 41mm
Vanntett: 300 meter
Grønn tag ( 5års garanti og 10 års service intervall)
Jeg har kun gode tilbakemeldinger fra tidligere salg/kjøp her på finn og har planer om å fortsette me det. Kun solgt 1 klokke av større sum her på finn før, men har 2 referanser fra klokkeriet/referanse gruppen som kan skaffes.
Penger skal være synlig på Konto før overlevering av klokken og det blir opprettet en kjøpskontrakt som skal signeres.
Klokken kan sendes på kjøpers regning og ansvar (ønsker helst f2f i Oslo). Reiser litt ifb med jobb så kan møte/levere klokke i Haugesund og Bergens området også ved avtalte datoer.
Ta kontakt om det skulle være noe☺️
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 22.2.2025 kl. 16:21 ・ FINN-kode: 351908334