Bildegalleri

Frida Henriksveen v/Lokalmegleren & Partners har gleden av å presentere Tåråfjellvegen 135!

Solgt
Notodden

Idyllisk beliggende småbruk med bolig, dobbel carport, stabbur, låve og uthus. Mulighet for dyrehold og dyrking.

Prisantydning3 900 000 kr
Totalpris
3 998 740 kr
Omkostninger
98 740 kr
Kommunale avg.
10 847 kr per år
Eiendomsskatt
4 253 kr per år
Formuesverdi
186 636 kr

Nøkkelinfo

Boligtype
Gårdsbruk/Småbruk
Eieform
Eier (Selveier)
Soverom
4
Internt bruksareal
147 m² (BRA-i)
Bruksareal
147 m²
Balkong/Terrasse
39 m² (TBA)
Etasje
2
Byggeår
1929
Energimerking
G - Oransje
Rom
5
Tomteareal
42 399 m² (eiet)

Les mer om bruksareal her

Fasiliteter

Barnevennlig
Balkong/Terrasse
Garasje/P-plass
Parkett
Peis/Ildsted
Turterreng
Utsikt
Rolig

Om boligen

Flott småbruk på vestsida av Heddalsvannet med vid utsikt over vannet og Notodden sentrum. Gode beite og driftsmuligheter for mediumskala dyrehold. Velholdt våninghus, sist påbygd i 99. Driftsbygning, garasje og redskapshus har vært i daglig bruk gjennom
nåværende eiers gårdsdrift (storfe).

Eiendommen er på ca. 42 dekar, hvor ca. 20 dekar er fulldyrka mark, 10,8 dekar er innmarksbeite, 8,3 dekar er produktiv skog og ca. 3,3 dekar er annet markslag og bebygd areal.

Landlig område med flott utsikt og mye sol. Kort vei til Tuven handlesenter, skole, bensinstasjon, friluftsområder, badeplasser m.m. Det er ca. 7 km til Notodden sentrum og timebussforbindelse med Kongsberg og Oslo.

Velkommen!

Salgsoppgaven beskriver vesentlig og lovpålagt informasjon om eiendommen

Se komplett salgsoppgave

Nærområdet

Annonseinformasjon

FINN-kode356708003
Sist endret21. jan. 2026 14:11
Referanse47240101

Rapporter annonse

Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.