Hybelleilighet sentralt på Bekkestua. Kort vei til Bekkestua sentrum med alle sine butikker, og kollektivtilbud. 2 minutters gange til nærmeste matbutikk, 600 meter til NTG, 250 meter til Nadderud Arena og Nadderud badet.
Nyoppusset i 2017 i lyse farger, og vinduene er sydvendt og gir godt med lys. Varmekabel i stue/kjøkken del og moderne flislagt bad med varmekabel. Leiligheten er fullt møblert.
Skriv noen ord om deg selv, og meld interesse. Vi kontakter aktuelle leietakere, for visning og videre dialog.
NB: Knappen for å vise hele beskrivelsen har kun en visuell effekt.
NB: Knappen for å vise hele beskrivelsen har kun en visuell effekt.
Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.