Bildegalleri
Trygg og god seilskøyte godt vedlikeholdt
Randøy Sloop 34fot
1998
34 fot
Innenbords
Ikke oppgitt
Pris
750 000 kr
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innKontakt selgeren
Gratis kjøpekontrakt
- Ferdig utfylt kontrakt
- Digital signering med BankID
- 1 måned gratis båtforsikring
Nyttige lenker
Sjekk småbåtregisteretForsikre båten din
Sammenlign og se tilbud på forsikring
Beskrivelse
Vi selger vår romslige og trygge seilskøyte.
Gaffelrigget seilskøyte 34fot, Randøysloop. Meget godt vedlikeholdt, nylig sjøsatt etter slippsetting og klar til nye seilaser. Alt av pentryutstyr kan følge båten. Sjøsatt første gang i 1993, men helt og fullstendig ferdigstilt i 1998. Deretter ny motor i 2007, ny rigg/mast og pentry i 2009 (overhalt i 2018). Alt av beslag vire mm i syrefast stål. Skroget er meget solid bygget, det er lagt 4 strøk epoxy på skroget som igjen er malt (lett å vedlikeholde). Det er ellers rekker av eik, dekk og hyttetak belagt med teak som er limt på glassfiberunderlag. Hyttetak og dekk er underisolert med neopren (vinterisolert). Hyttesider i furu, Styrebrønn i eik og teak. VC med septiktank, bad. Vanntank og dieseltank i syrefast stål. Volum pr. tank 380Liter. Vann på babord side og diesel på styrbord side. Varmt og kalt vann.
Her er en gylden mulighet for deg som planlegger langtur eller bare hyttekos på vannet. Søsterbåten har krysset Atlanteren fire ganger.
Båten egner seg også meget godt som "Studentbolig" for 2 eller bare en. Det er to doble køyer akter og to køyer i baugen. Dieselfyrt ovn som varmer hele skuta om vinteren, isolasjonen gjør at hun er kjølig på sommeren og varm om vinteren.
Hun seiler godt og stødig, det er innbakt 4 tonn bly i kjølen og 1 tonn ekstra opp på kjølen i lasterom under dekk. Totalt seilareal er 87 kvm, fordelt på storseil, fokk (selvslående) og klyver på rull. Hydraulisk rattstyring.
Spesifikasjoner
- Tilstand
- Brukt
- Merke
- Andre
- Modell
- Randøy Sloop 34fot
- Modellår
- 1998
- Type
- Seilbåt/Motorseiler
- Drivstoff
- Diesel
- Motor inkludert
- Ja
- Motorstørrelse
- 55.0 hk
- Motorfabrikant
- Volvo Penta D-2 55
- Type motor
- Innenbords
- Topphastighet
- 7 knop
- Lystall
- 92
- Byggemateriale
- Glassfiber
- Vekt
- 9 500 kg
- Lengde i fot
- 34 fot
- Dybde
- 145 cm
- Bredde
- 398 cm
- Soveplasser
- 6
- Farge
- Sort med hvit fenderlist, lakket eikefenderbord og rustrød stripe.
- Båtens beliggenhet
- Norge
Utstyr
Reklamasjonsrett ved kjøp fra privatperson
Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.
3189 HortenLogg innLogg inn for å se hele adressen
Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.
Mer som dette


Benetau First 40.7 selges



