

2012
65 500 km
Automat
Diesel
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innForsikre kjøretøyet ditt
Sammenlign og se tilbud på forsikring
Lettkjørt og praktisk bobil med automatgir, noe som gjør kjøringen til en drøm.
Bilen er registrert for 4 personer og har 2 dobbeltsenger hvorav den ene er nedsenkbar.
Bilen har høy nyttelast og har en stor garasje under seng. Sykkelstativ bak med plass til 3 sykler.
I tillegg følger det med et kampa 390 XL lufttelt, som ble kjøpt nytt i 2023 til en verdi av 23.000,- Teltet har god plass og monteres/demonteres enkelt på kun noen få minutter.
Romslig toalett og dusj. Masse skapplass i kjøkkenavdelingen i tillegg til et stort hengeskap.
Kjøleskap med egen frys gjør kjøkkenet komplett.
Periodisk kontroll utført 17.04.2024.
Fukttest vil bli utført før et evt. salg.
Kjøretøyets serviceprogram er fulgt. Det er tatt servicer på kjøretøyet i henhold til fabrikkens retningslinjer.
Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.
7820 SpillumLogg innLogg inn for å se hele adressen
Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.