

2017
28 774 km
471 cc
48 hk
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innForsikre kjøretøyet ditt
Sammenlign og se tilbud på forsikring
Med tungt hjerte legges sykkelen ut for salg, da jeg skal over på tung sykkel. Dette er en drøm av en sykkel og den beste sykkelen jeg har kunnet tenke meg. Jeg har de siste 2 årene kjørt denne og jeg må virkelig si at det er en av de morsommere syklene jeg har kjørt i A2 klassen. Dette er en veldig lettkjørt sykkel som jeg vil si er ett godt valg som A2 sykkel før overgangen til tung. Her vil du få en fin forsmak på hva du har i vente frem til tunglappen er i boks! I begynnelsen av inneværende sesong utførte jeg en stor service på sykkelen med oljeskift, nytt oljefilter, nye tennplugger samt renset/oljet K&N luftfilteret. Sykkelen fikk nye dekk første uka i Juli 2024 av typen Pirelli Diablo Rosso III, disse har jeg nå kjørt omtrent 1000-1500 km med. Sykkelen er helt strøken og godt tatt vare på! Den har SC-project fullanlegg som lager en helt sykt fet lyd! Eksosen har nå DB-killer montert, men dette skal være ganske lett å ta ut om man ønsker det. Sykkelen har også fått montert kort skiltoppheng og blinklys som står pent til skjermene foran. Den har også en sotet vindskjerm som passer veldig godt til sykkelen. -Har vært av og på registrert hver vinter, derav er det en del eiere
Hva følger med?
-Ekstra rør til SC anlegget.
-Original eksos
-Original vindskjerm
-Originale fremre blinklys
-Følger også med speil som ligner på Rizoma stealth speil
Det er planlagt at jeg tar service på den ila april/mai, det spørs hvor fort sykkelen blir solgt
Har du spørsmål så er det bare å ta kontakt så skal jeg svare så godt jeg kan! Pris kan diskuteres ved smidig handel, men jeg ønsker kun seriøse henvendelser og ingen skambud. Prøvekjøring eller visning av sykkel er selvfølgelig mulig ved avtale.
Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.
Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.