Bildegalleri

Velkommen til Gamle Drammensvei 437 A og B - presentert av Christian Salvesen v. Aktiv Asker.

Idyll nær Drengsrud

Fantastisk eiendom med to eneboliger. Dobbel garasje. Solrikt og idyllisk - marka som nærmeste nabo. Gode leieinntekter!

Kart med kartnålGamle Drammensvei 437 A og B, 1383 Asker
Prisantydning12 950 000 kr
Totalpris
13 274 990 kr
Omkostninger
324 990 kr
Kommunale avg.
25 727 kr per år
Formuesverdi
2 041 750 kr
Hva er denne boligen solgt for tidligere?Prisstatistikk

Nøkkelinfo

Boligtype
Enebolig
Eieform
Eier (Selveier)
Soverom
4
Internt bruksareal
314 m² (BRA-i)
Bruksareal
352 m²
Eksternt bruksareal
38 m² (BRA-e)
Balkong/Terrasse
160 m² (TBA)
Byggeår
2014
Energimerking
B - Gul
Tomteareal
1 587 m² (eiet)

Les mer om bruksareal her

Fasiliteter

Balkong/Terrasse
Barnevennlig
Garasje/P-plass
Hage
Offentlig vann/kloakk
Parkett
Peis/Ildsted
Rolig
Sentralt
Bademulighet
Turterreng

Visning

Ved annonsert visning er det viktig at du melder deg på visningen ved å bruke visningspåmeldingsknappen eller kontakter megler. Annonserte visninger hvor det ikke er noen påmeldte innen kl. 16.00 dagen før visningsdagen vil ikke bli avholdt. For visninger utover dette, ta direkte kontakt med megler.
Visningspåmelding

Om boligen

Velkommen til Gamle Drammensvei 437 A og B - presentert av Christian Salvesen v/ Aktiv Asker.

En flott eiendom bestående av to eneboliger, dobbel garasje og stor tomt med rikelig boltreplass for liten og stor.
Eiendommen ligger i landlige omgivelser med nærhet til marka med fantastiske turmuligheter sommer som vinter, samt idylliske badevann. Videre er det kort vei til skoler, barnehager og offentlig kommunikasjon, og Asker sentrum med alle fasiliteter.

Hovedboligen går over to plan med god standard, og har en gjennomtenkt planløsning som inneholder alt en aktiv familie kan ønske seg. Blant annet kan nevnes flere stuer, tre soverom, kontor, tre bad og stort vaskerom. På eiendommen er det i tillegg en liten enebolig som i dag benyttes til utleie.

Velkommen til visning!

Salgsoppgaven beskriver vesentlig og lovpålagt informasjon om eiendommen

Se komplett salgsoppgave

Nærområdet

Kart med kartnålGamle Drammensvei 437 A og B, 1383 Asker

Annonseinformasjon

FINN-kode369527455
Sist endret03. feb. 2025 10:55
Referanse1110240283

Rapporter annonse

Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.