

INSTYLE+ 1.6-117HK MK3/PANORAMA/EL.SKINN/NAVI-CAM +++
2017
61 380 km
Manuell
Bensin
Totalpris
Forsikre bilen din
Sammenlign og se tilbud på forsikring
Tiltalende og sporty SUV-/kombibil med masse utstyr og lav km. Face-lift modell med moderne og lekre designlinjer. God bakkeklaring gjør at det er enkelt å ta seg ut og inn av bilen, - noe som er fordelaktig for godt voksne brukere. Velholdt og pen bil som bør sees.
Topp utstyrspakke (Instyle + utgave) fra fabrikk. Denne har Panorama sol-/glasstak, Sporty skinnseter med god støtte og el.justering, Stor mediaskjerm med Navi, Ryggekamera og Dab+ m/RockfordFosgate lydanlegg, Cruise, Mørke ruter bak, Xenon, Thule stativ på takrails og 18"/17" originale Alu-felger på sommer-/vinterhjul, - se for øvrig utstyrsliste.
Det følger div. servicedokumenter og servicebok med bilen. Det er loggført 6 servicer i servicehefte. Servicer utført ved km 14.736 - 23.400 - 41.252 - 47.091 - 57.708 og 61.383. Siste oljeskiftservice med kupefilter og kontrollpunkter er utført 13.02.2024. Da ble det også montert nytt startbatteri. Neste PKK/EU-kontroll innen 11.10.2025. Bilen kan leveres med ny EU-godkjenning og 3mnd/3000km 50/50 Bruktbilgaranti på motor og gir hvis ønskelig.
Godt utstyrt SUV-bil med riktig fargekombinasjon og som normalt er driftssikker med lite feil. Bør være et alternativ for den som ser kurant bruksbil.
Vi har åpent etter avtale. Ved spørsmål om bilen eller visning, - vennligst ta kontakt på telefon 906 72 407, da jeg er lettere å treffe på telefon enn e-post.
Forbehold om feil i annonsen.
Velkommen til en hyggelig handel eller bilprat.
Denne bilen selges med Bruktbilgaranti (3 000 km).
Normalt gjelder 5 års reklamasjonsrett mot skjulte feil og mangler fra overlevering av produktet. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn du hadde grunn til å forvente, basert på informasjonen du har fått fra selger. Reklamasjonsretten kan være begrenset hvis forhandleren har forretningssted utenfor Norge.
Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.