Bildegalleri
Hestepasser/forytter søkes
Beskrivelse av varen
Ser etter noen som kan se til Frigg 1-2 ganger i uken og i noen ferier. Vil helst at man starter som hestepasser og evt bli forytter, men dette kan diskuteres.
Frigg er en utrolig snill, men også sensitiv hoppe. Dette betyr at hun fort blir usikker på folk (særlig ukjente). Hun trenger ofte tid på å bli vant og utforske nye ting. Dette betyr at hun trenger folk rundt seg som er erfaren og forutsigbare. Hun er veldig fin å jobbe med, og hun ønsker ofte å gjøre det rytter ber om.
Frigg er en 5 gjenger og vi jobber særlig med å få til en god trav for å få resten av gangartene på plass. Vi driver mest per idag med western ridning og tur. Hun trives godt med det, men foretrekker å dra på tur med andre hester. Vi har eksperimentert med flere måter å trene på som Working equitation, postitiv forsterking (klikker trening) og klassisk dressur. Dette er noe som vi driver med litt i ny og ne.
Stallen kan nås via kollektiv transport med cirka 5 minutters gåtid fra nermeste busstopp.
Pris blir i forhold til om man er forrytter eller hestepasser.
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 2.3.2025 kl. 11:52 ・ FINN-kode: 370396675