Bildegalleri
PUNK RAVE bukse, str XXL, mer som str L , selges
Beskrivelse av varen
Tilstand: Som ny - Ikke synlig brukt
Størrelse: L
Merke: Andre merker
Type: Bukser
Farge: Flerfarget
Rare, Precious and Beautiful!
Retro Punk Rave bukse str 2XL/ XXL, asiatisk kolleksjon der str XXL er mer som str L, Lav midje på buksa, det er knapp med knappehull og skjult glidelås. Knappen er svart og formet som en hodeskalle. Denne buksa har skinny passform og den har for lengst gått ut av produksjon, og er sånn sett en sjeldenhet. Det er pynteglidelåser på hofte/ lår og legger. Glidelåsen på leggene kan glides igjen for å gjøre buksa strammere i leggene, eller de kan glides opp for å gjøre den løsere.
Buksa har ikke vært i bruk etter kjøp fordi den var for liten i størrelsen, og har derfor ligget sammenbrettet i en hylle i en innendørs bod.
Buksa befinner seg i Tromsø.
Kan sendes med eller uten Fiks Ferdig for 200 kroner.- det er opp til kjøper hvilken av de to kjøpemåtene du ønsker å bruke.
Buksa kan også hentes/ prøves hos undertegnede etter muntlig eller skriftlig avtale mellom kjøper og undertegnede!
Om du kjøper uten Fiks Ferdig- på gamle måten, må du betale for porto hvis du trenger å få buksa tilsendt
Jeg sender ikke noe som helst som Postoppkrav.
Fraktalternativene er nedenfor:
*** Post Nord liten Pakke koster fra 69 kroner og sporing og forsikring er inkludert i prisen. Frakt bestilles på nett/ online i Post Nord Appen.
*** Posten Norge liten pakke, koster fra 73 kroner, der forsikring og sporing er inkludert i prisen. Bestilles på nett/ online i Posten Norge Appen.
*** Helthjem, Medium pakke, koster fra 73 kroner, der sporing og forsikring er inkludert i prisen. Bestilles på nett/ online hos helthjem.
Som kjøper kan det være en fordel å laste ned både appen for Post Nord, og Posten Norge’s app, sånn at du kan følge med på pakker mens de er underveis. På den måten har man litt mer kontroll.
Jeg trenger fullt navn, gateadresse/ Vei, mobiltelefon nummer( må være registrert på adressen til mottaker), postnummer og poststed til når jeg bestiller frakt.
Jeg poster pakker en’ gang i uka, og da får jeg med meg alt av bestillinger som har mottatt de siste 7 dager.
Betaling for frakt+ pris for buksa vippses til undertegnede samme dag som buksa postlegges eller hvis kjøper kommer til meg og henter buksa.
Er du intetessert? Eller lurer du på noe du ikke får svar på i denne anonsen? Send meg gjerne noen ord! Jeg gjør alltid mitt beste for å svare!!😍😃
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 27.3.2025 kl. 00:29 ・ FINN-kode: 373944309