

2002
230 000 km
Manuell
Bensin
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innForsikre bilen din
Sammenlign og se tilbud på forsikring
Ny pris! Selger min Toyota Yaris 2002-modell i god stand. Bilen har gått 231940 km og har alltid vært godt vedlikeholdt. Den er akkurat godt igjennom EU-kontroll og er klar for to nye år på veien. Bilen selges som den er uten noen form for garanti. Jeg har hatt bilen siden 2007. Alle kvitteringer for utført arbeid i de årene jeg har eid bilen er tatt vare på. Nylig utført arbeid er:
Den har vært med på mange turer i inn- og utland. Den er økonomisk i drift og er perfekt for bykjøring. Bilen har tre dører, og et baksete som kan skyves frem og tilbake. Her kan du velge om du vil ha større bagasjerom, eller mer beinplass til passasjerer bak. Det er FM radio i bilen med CD spiller. Setevarmer foran. Den har rust her og der etter over 20 år på veien. Interiøret bærer preg av godt bruk, men ikke mer slitasje enn å regne med for en bil som er 22 år gammel. Må ses! Det følger med 4 greie sommerdekk og 4 greie piggfrie vinterdekk. Mangler som jeg vet om- Disse påvirker ikke bilens kjøreegenskaper:
Ta kontakt for visning/prøve kjøring.
Kjente feil, mangler eller synlige skader?
Ja.
Er det gjort større reparasjoner?
Ja. Nye skiver og klosser forran, nye stabstag, nytt eksosanlegg
Har bilen heftelser/gjeld?
Nei
Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.
Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.