Bildegalleri
SOLGT
Ford Econoline
E-350 0.0-0 D
1995
200 000 km
Automat
Diesel
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innNyttige lenker
Sjekk tid for neste EU-kontrollSjekk heftelser på VE85261Forsikre bilen din
Sammenlign og se tilbud på forsikring
Beskrivelse
Skulle egentlig bruke denne som delebil , men er for god til å hugges, viste seg att delene ikke kunne brukes på min bil som er en 2007 med 6,0 . Har ikke vert startet på ett år , han som hadde bilen var avhengi av verksted for å holde bilen , men fikk ett overslag på rep av div på mangellappen , å han hoppet av , bilen ser bra ut , er litt rust div plasser som kan sveises. Var sur i eksos, bremser må sikkert taes , den ser flott ut innvendig , di fleste av disse er utslitt inv , men kom å se på den , så blir vi sikkert enig 😀 . Må ha nye batterier ,skiltet ble tatt av politiet pga eu kontrol, så der er heftelsen ! Ved å ta ut skilt igjen .
Spesifikasjoner
- Omregistrering
- 1 845 kr (avgifter)
- Pris eksl. omreg.
- 18 000 kr
- Årsavgift
- Les mer
- Merke
- Ford
- Modell
- Econoline
- Modellår
- 1995
- Karosseri
- Kombi 5-dørs
- Drivstoff
- Diesel
- Slagvolum
- 7,3 l
- Kilometerstand
- 200 000 km
- Girkasse
- Automat
- Maksimal tilhengervekt
- 7 240 kg
- Hjuldrift
- Bakhjulsdrift
- Vekt
- 1 960 kg
- Seter
- 6
- Farge
- Grønn
- Fargebeskrivelse
- Grønn met
- Interiørfarge
- Spettet grønn
- Bilen står i
- Norge
- Sist EU-godkjent
- 17.1.2021
- Neste frist for EU-kontroll
- 17.1.2023
- Avgiftsklasse
- Lett lastebil
- Registreringsnummer
- VE85261
- Chassis nr. (VIN)
- 1FDJE34F4SHB58296
- 1. gang registrert
- 3.10.2003
- Eiere
- 4
- Salgsform
- Bruktbil til salgs
Selgers kjennskap til bilen
Er det gjort større reparasjoner?
Nei
Har bilen heftelser/gjeld?
Ja.
Reklamasjonsrett ved kjøp fra privatperson
Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.
Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.