Bildegalleri

Velkommen til Deanugeaidnu 1798
Stor enebolig med flott beliggenhet ved Tanaelva
Deanugeaidnu 1798, 9843 TanaPris på lån: fra 9 797 kr/mnd
Eff.rente 6,55 %. 1 470 000 o/25 år. Kostnad: 1 469 100 kr. Totalt 2 939 100 kr.
LånekalkulatorNøkkelinfo
- Boligtype
- Enebolig
- Eieform
- Eier (Selveier)
- Soverom
- 4
- Internt bruksareal
- 261 m² (BRA-i)
- Bruksareal
- 261 m²
- Eksternt bruksareal
- 34 m² (BRA-e)
- Balkong/Terrasse
- 10 m² (TBA)
- Byggeår
- 1950
- Energimerking
- G - Rød
- Tomteareal
- 4 146 m² (eiet)
- Boligselgerforsikring
- Ja
Om boligen
Stor enebolig med utrolig flott beliggenhet ved Tanaelva.
Eiendommen ligger i Polmak, på vestsiden av elva, ca. 18 km sør for Tanabru. Tomta er på hele 4146 m2.
Boligen er innholdsrik med en bl.a. en stor stue og kjøkken i 2. etg., 4 soverom og en stue/kontor/soverom i 1. etg. I kjelleren er det godt med lagerplass, samt badstue og dusj. I tillegg er det et stort loft med gode lagringsmuligheter.
Boligen har umiddelbar nærhet til Tana elva i sørvest, Norges beste lakseelv i normalperioder. Nordvest for boligen går det vintervei til den finske grensen, hvor handelsplassen Nuorgam ligger. Nord for eiendommen er det attraktive naturområder for blant annet småviltjakt, bærplukking og andre friluftsaktiviteter.
Salgsoppgaven beskriver vesentlig og lovpålagt informasjon om eiendommen
Se komplett salgsoppgaveNyttige lenker
Nærområdet
Advokat Bjørn Tore Steffensen
Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.