Bildegalleri
Airthings View Plus - Radonmåler og luftkvalitets sensor
Beskrivelse av varen
Tilstand: Pent brukt - I god stand
Leier ut mine Airthings View Plus:
- kr 149,- for 1 uke
- kr 199,- for 2 uker
- kr 349,- per måned
Dette er den beste/dyreste modellen til Airthings
Denne måler:
- Radon
- CO2
- VOC (Maling, lakk etc)
- PM2.5 (Partikler med størrelser 2.5 mikron)
- PM1 (Partikler med størrelse under 1 mikron)
- Temperatur
- Trykk
- Luftfuktighet
F.eks CO2 oppbygging kan skje veldig fort uten at man merker det. Men du kan se det veldig lett i appen (Se bilder)
Jeg har kunder som leier den, har den hjemme hos seg i f.eks en måned og ser hvordan luftkvaliteten kan forbedres. Så gjør man tiltak og endrer vaner, for å få best mulig luft.
For meg og samboeren min, den hjalp oss å sove bedre, og for min del ble jeg mer våken, og reduserte hodepine og slapphet. Dårlig luft er forbundet med asthma, lungeproblemer, hjerteproblemer, hodepine og mye mer. Jeg fant alt dette ut først etter å ha målt lufta på soverommet. Nå passer vi på å lufte godt og få ned temperaturen før leggetid.
Dette er et norsk produkt, og jeg har en slik i hver etasje nå. Dette er en av de beste som finns, pga den kan måle mye mer enn de fleste andre luftkvalitetsmålere.
Denne er så bra fordi den er så sensitiv (se bilder av eksempler). Om du f.eks åpner vinduet eller lager mat så vil den detektere det nesten med en gang.
Eller hvis du er i et rom som er dårlig ventilert så vil du se CO2 stige. Mange av oss sover i CO2 nivåer som hindrer oss i å få god søvn, og er i verste fall er skadelige.
Man kan sette den opp til å monitorere søvn og gi anbefalinger for hva som kan forbedres:
- Søvn
- Allergi
- Hodepine
- Asthma
- Produktivitet
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 14.3.2025 kl. 18:55 ・ FINN-kode: 378260592