Gå til annonsen

Du er her

Bil og campingvogn/Bobiler/Solifer
Åttekant med utropstegn

Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig

Varen er solgt eller tatt ut av markedet av selgeren.

Se andre Solifer

Bildegalleri

(1/20)
Sem
Inaktiv

Solifer T738

Modellår

2017

Kilometerstand

47 000 km

Girkasse

Manuell

Drivstoff

Ikke oppgitt

Pris

702 995 kr

Åttekant med utropstegn

Denne annonsen er ikke lenger tilgjengelig

Selgeren kan ikke kontaktes angående dette kjøretøyet.

Selgerens infokort

FERDA NORGE AS AVD TØNSBERG

Se org.nr. på brreg.no,

5+ år på FINN

,Åshaugveien 4, 3170 Sem,Se butikkside på FINN,Se forhandlerens annonser
Medlem av Norges CaravanBransjeforbund logo

Medlem av Norges CaravanBransjeforbund

Se dine fordeler

Nyttige lenker

Sjekk tid for neste EU-kontrollSjekk heftelser på NV71878Gode råd til deg som skal kjøpe bobil

Beskrivelse

Denne løsningen er vår bestselger de siste årene. Queensbed, dusj og do på hver sin side, og stor vinkelsittegruppe er suksessnøkkelen.


Bilen er reigstrert på 3850 Kg for maksimal nyttelast, men den gan nedregistreres til 3500 Kg.


Bilen har en stor dobbeltseng bak og toalett og dusj foran sengen. Her kan toalettdøren åpnes og den danner en vegg som skiller oppholdsdel fra sove/bade-roms del.


Kjøkkenet er av vinkeltypen med god benkeplass. Her har eieren montert en stor ekstra hylle for enda bedre benkeplass.  Kjøleskapet er av den store typen med egen fryser.


Sittegruppen er med vinkelsofa og stor sidesitter. Begge førerstolene vris rundt og danner en stor, romslig sittegruppe..


I førerdelen er det ryggekamera og Crusiecontroll samt manuelt gir, for deg som liker å ha full kontroll på kjøringen.


Utstyrsmessig er bilen utrolig velutstyrt. Her er det TV, Parabol, solcelle AC i bildel og bodel, NX-alarm, sjalusigardiner, elektrisk markise m.m.


Kom innom oss i Tønsberg og opplev denne bilen. Her står den sammen med over 50 andre brukte biler, så sjansen for at du skal finne drømmebilen er stor. Velkommen.


 


 

Ved spørsmål ring: 33 30 13 00, eller send våre selgere en e-post om det er utenfor åpningstid:sky


Hvorfor kjøpe hos Ferda?
Vi tilbyr feriehjem på hjul fra en landsdekkende forhandlerkjede. 
Her får du til enhver tid stort utvalg av verkstedkontrollerte vogner og biler med garanti,
hvilket gir deg som forbruker stor trygghet og valgfrihet.
Se alle fordeler: https://www.ferda.no/ferda-fordeler/


Ferda Exclusive
Melder man seg inn i Ferda Exclusive får du eksklusiv tilgang til gode tilbud, faste rabatter og nyttige tips og råd. I tillegg er du prioritert i køen på telefon, og vi tilbyr en telefonvakt-tjeneste som er betjent på hverdager mellom 16 – 21 og i helger 10 – 16. Året rundt. Dette gir ekstra trygghet for deg som er på tur.

Finansiering
Vi ordner finansiering for deg i ved hjelp av våre samarbeidspartnere Santander, Sparebank 1 og
Gjensidige. Her kan du få finansiering på 100 % av beløpet med inntil 15års nedbetaling!
Lånedokumentene kan du signere elektronisk, og svar på en søknad kommer i løpet av kort
tid.

Innbytte
Vi tar innbytte i det meste av bobiler og campingvogner. 
Ønsker du innbytte, så ha gjerne klart litt informasjon om din bil/vogn. 
Vi ønsker gjerne å vite ting som: Merke, årsmodell, kilometerstand, tilstand, utstyr og
hvordan servicehistorikk du har på din bil/vogn. Dette gir oss mulighet til å gi deg mest mulig rett pris.
Alle biler/vogner må takstes før endelig pris.

Beliggenhet
Ferda Tønsberg ligger sentralt plassert på Østlandet rett ved E18 ved avkjøring til Tønsberg. Her finner du en stor innendørs utstilling hele året.
Ta kontakt med oss for å starte din feriedrøm allerede i dag  
Se mer informasjon på vår hjemmeside: www.ferda.no


 


 


Med forbehold om feil i annonsen.

Spesifikasjoner

Omregistrering
Ikke oppgitt (avgifter)
Årsavgift
Les mer
Tilstand
Brukt
Merke
Solifer
Modellår
2017
Type bobil
Delintegrert
Karosseri
Fiat
Effekt
131 hk
Slagvolum
2,3 l
Girkasse
Manuell
Hjuldrift
Forhjulsdrift
Lengde i cm
743 cm
Bredde
232 cm
Totalvekt
3 850 kg
Egenvekt
2 870 kg
Nyttelast
980 kg
Reg. seter
4
Soveplasser
4
Bobilen står i
Norge
Registreringsnummer
NV71878
Salgsform
Til salgs

Utstyr

  • AC i bodel
  • Aut. Parabol
  • Crashsensor på gass
  • El. markise
  • Ferda Garanti Pluss brukt bobil 12 mnd.
  • Ferda Garanti Pluss brukt bobil 12 mnd.
  • Levering/klargjøring brukt bil
  • Lys under markise
  • NX 5 alarm
  • Selges for kunde
  • Solcelle
  • Uten senkeseng

Forhandleren er medlem av Norges CaravanBransjeforbund (NCB) og følger derfor NCBs etiske retningslinjer. Dette gir deg som kunde økt trygghet og forutsigbarhet gjennom hele prosessen.

Lær mer om fordelene ved å kjøpe fra et NCB-medlem

Reklamasjonsrett ved kjøp fra forhandler

Normalt gjelder 5 års reklamasjonsrett mot skjulte feil og mangler fra overlevering av produktet. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn du hadde grunn til å forvente, basert på informasjonen du har fått fra selger. Reklamasjonsretten kan være begrenset hvis forhandleren har forretningssted utenfor Norge.

Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.

Sted

Åshaugveien 4, 3170 Sem
Kart

FERDA NORGE AS AVD TØNSBERG

Velkommen til Ferda Tønsberg. Du finner oss like ved E18 ved avkjøringen til Tønsberg på Sem. Vi er stolte av å ha drevet mer enn 50 år i bransjen, og hos oss finner du dyktige og engasjerte medarbeidere.  Vi ønsker både gamle og nye kunder hjertelig velkommen! Stor innendørs utstilling I vår store utstillingshall finner du til enhver tid mange brukte og nye enheter utstilt. Vi selger disse merkene: Adria, Kabe, Dethleffs og Sunlight. Salg, innbytte og kommisjon Vi selger nye enheter, men tar gjerne din brukte enhet i innbytte. Vi selger også biler i kommisjon for kunde dersom det er ønske om det. Trenger du deler, utstyr eller verkstedtime? I vår dele- og utstyrsbutikk hjelper vi deg å få tak i alt du trenger til ditt feriehjem på hjul. Trenger du time på verkstedet? Bestill time i skjemaet, eller ta kontakt med vårt kundemottak. Bobilhotell og vinterlagring På vårt bobilhotell kan du parkere bobilen i varme trygge omgivelser. Du har tilgang 24 timer i døgnet, 365 dager i året. Dersom du kun trenger en plass å sette bort bobilen din gjennom vinteren tilbyr vi vinterlagring under tak i perioden 1. nov tom. 1. april.
Se butikkside på FINN

Adresse

,Åshaugveien 4, 3170 Sem

Åpningstider

Åpner kl. 09:00
,
Vis åpningstider
,
  • Mandag
    09:00 - 16:00
  • Tirsdag
    09:00 - 16:00
  • Onsdag
    09:00 - 16:00
  • Torsdag
    09:00 - 17:00
  • Fredag
    09:00 - 16:00
  • Lørdag
    10:00 - 14:00
  • Søndag
    Stengt

Lenker

  • ,Se forhandlerens annonser
  • ,Besøk nettsiden,
Org.nr.: 971816570·Se på brreg.no,

Forhandleren har samtykket til å bare annonsere i samsvar med gjeldende lov.

Annonseinformasjon

FINN-kode

379198570

Sist oppdatert

6. november 2024, 12:27

Referanse

896794

Rapporter annonse

Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.

Solifer
Delintegrert