![](https://images.finncdn.no/dynamic/default/2024/11/vertical-0/15/3/379/999/923_06a5a30b-8f12-43db-a4f1-ce8535a60d1e.jpg)
![](https://images.finncdn.no/dynamic/default/2024/11/vertical-0/15/3/379/999/923_06a5a30b-8f12-43db-a4f1-ce8535a60d1e.jpg)
2,0 TDI 150hk K m/vindu 4M DSG
2019
91 700 km
Automat
Diesel
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innForsikre bilen din
Sammenlign og se tilbud på forsikring
Selger av denne bilen har bestilt bruktbilgaranti fra If Skadeforsikring.
Garantien gjelder kun dersom dere signerer kontrakt via Smidig Bilhandel.
Kjøretøyets serviceprogram er fulgt. Det er tatt servicer på kjøretøyet i henhold til fabrikkens retningslinjer.
Kjente feil, mangler eller synlige skader?
Ja. Steinsprut i frontrute, men ble EU-godkjent 2023. Det finnes småriper, men har ikke betydning for rustutvikling. Hengerfestekontakt har noe slitasje, det resulterer i sporadisk varsellampe i dashbordet ved bruk av henger.
Er det gjort større reparasjoner?
Ja. Venstre skyvedør er lakkert, kvittering kan fremvises.. Venstre forskjerm er skiftet og lakkert, frontfanger er lakkert. Dette skyldes uoppmerksomhet på parkeringsplass ved bilverksted. Utbedret ved Karosseriforum i Gjøvik, dokumentasjon kan fremvises.
Er eller har motoren vært trimmet?
Nei
Har bilen heftelser/gjeld?
Nei
Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.
2825 GjøvikLogg innLogg inn for å se hele adressen
Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.