![](https://images.finncdn.no/dynamic/default/2024/12/vertical-0/18/6/385/521/796_ad652ddf-43a8-44bc-82d7-b83b588ab3e3.jpg)
![](https://images.finncdn.no/dynamic/default/2024/12/vertical-0/18/6/385/521/796_ad652ddf-43a8-44bc-82d7-b83b588ab3e3.jpg)
EQA 300 4MATIC, el. seter m/ minne/Nattpakke/Panorama
2022
42 000 km
Automat
El
Totalpris
Reg.nr. ED72824
Her har vi fått inn en flott EQA300 4M. Den er klar for levering, medfølger tilstandsrapport. Leveres med komplette sommer og vinterhjul (piggfrie).
LED High Performance front lyktene gir jevn belysning av kjørebanen og fremhever kjøretøyets front design. LED-teknikken gir et behagelig og klart lys, sørger for mer sikkerhet i mørket og har et lett gjenkjennelig utseende. Takket være LED-teknologien lyser de opp veibanen bedre enn tradisjonelle front lykter, samtidig som de bruker mindre strøm.
Denne bilen har memory-pakke som husker innstillingen for opptil tre forskjellige personer. Dette er praktisk dersom flere kjører bilen. Memory-pakken husker posisjonene for de elektrisk justerbare forsetene, ratt stammen og sidespeilene. Det hele lagres og aktiveres enkelt med et knappetrykk.
Denne bilen har apple carplay. CarPlay viser på bilens innebygde skjerm det du vil gjøre med iPhone mens du kjører. Når du kobler iPhone til CarPlay, kan du få veibeskrivelse sving for sving, ringe ut, sende og motta meldinger, høre på musikk med mer. CarPlay bruker kontaktene dine på iPhone når du vil ringe ut, sende tekstmeldinger og finne destinasjoner. CarPlay bruker Siri-talekontroll, slik at du kan be om det du vil ha mens du kjører, og holde fokuset ditt på veien. CarPlay fungerer også med de innebygde kontrollene i bilen – for eksempel berøringsskjermer, kontrollbrytere og knapper.
Denne bilen har distronic/adaptiv cruisekontroll. Den aktive assistenten holder avstanden til bilen foran. Systemet akselererer og bremser bilen automatisk med inntil halvparten av full bremseeffekt for å opprettholde sikker avstand til bilen foran. Dette forenkler kjøring på for eksempel motorvei og når du kjører i kø med hyppige stopp. Ved fare for kollisjon griper i tillegg den aktive bremse assistenten inn og aktiverer bremsene.
Denne bilen har ryggekamera. Med et ryggekamera installert får du lettere oversikt over hva som skjer i omgivelsene bak bilen.
4-Matic er Mercedes-Benz sitt eget firehjulstrekksystem. Med denne 4x4-teknologien vil fremkommelighet i utfordrende terreng og dårlig føre gå som en lek. Om ett hjul spinner så flyttes kraften over til de hjulene som har grep. 4-Matic bidrar til sikkerhet og fremkommelighet i toppklassen.
Med parkeringsvarmer kan du, ved hjelp av Mercedes-me app, slå på forvarming av motor og innsiden av kjøretøyet. Finnes det noe bedre enn å sette seg inn i en varm bil på en kald dag
Velkommen til en trygg og hyggelig handel hos oss i Teknisk Bureau, din bilforhandler i Nord!
Vi tilbyr innbytte av din bil også brukt mot brukt.
Fraktfri levering av bil mellom alle våre avdelinger: Tromsø, Finnsnes, Harstad, Narvik, Sortland og Leknes.
Vi sender biler over hele landet, spør oss om pris.
Det anbefales og sette seg inn i bilens evt. Digitale tjenester, overtakelse av APPer og evt. Videreføring av eksterne betalende abonnement.
Det tas forbehold om feil i utstyrsliste og annonse tekst.
For fullstendig bruktbil oversikt: https://www.tbureau.no/bruktbil/
Om våre åpningstider ikke passer, ta kontakt og avtal et møte.
Viktig informasjon
Telenor og Telia har besluttet å stenge 2G-nettet i løpet av 2027. Dette kan påvirke enkelte tjenester som for eksempel nød anrop (SOS og eCall), infotainment system, app-styring og andre tilkoblede funksjoner.
Merk at dette utelukkende gjelder kjøretøy med 2G-modem installert. Hvis du ønsker mer informasjon er du alltid velkommen til å ta kontakt med oss.
WLTP er et måltall fra bilen var ny og reell rekkevidde må sees i sammenheng med alder, km, kjøremønster og værforhold
Denne bilen selges med Nybilgaranti 5 år (26 md. / 100 000 km).
Bilen selges med godkjent tilstandsrapport. Dette vil si at bilens tilstand er skriftlig dokumentert, og dette gir deg som kjøper en bekreftelse på at bilen er i den standen du har blitt lovet.
TilstandsrapportKjøretøyets serviceprogram er fulgt. Det er tatt servicer på kjøretøyet i henhold til fabrikkens retningslinjer.
Denne bilen selges med bytterett fra forhandler. Det betyr at du som kjøper har mulighet til å bytte den mot en annen bil, i henhold til forhandlerens vilkår. Dette kan du gjøre dersom bilen du har kjøpt av en eller annen grunn ikke tilfredsstiller dine forventninger eller behov. Produktet tilbys for at du som kjøper skal føle deg helt trygg på at du ender opp med riktig bil for ditt behov.
Bilen selges av et medlem av Norges Bilbransjeforbund (NBF). Når du kjøper bil av en forhandler som er medlem av NBF, handler du av en forhandler som har forpliktet seg til å følge NBF etiske retningslinjer. Dette gir deg som kjøper en ekstra trygghet.
Normalt gjelder 5 års reklamasjonsrett mot skjulte feil og mangler fra overlevering av produktet. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn du hadde grunn til å forvente, basert på informasjonen du har fått fra selger. Reklamasjonsretten kan være begrenset hvis forhandleren har forretningssted utenfor Norge.
Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.