

1,4
2004
134 000 km
Automat
Bensin
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innSelges som rep. objekt/delebil til redusert pris.
Kjente feil:
Bilen er veldig fin for alderen, og har ingen synlig rust i karosseriet. Noe overflaterust på undersiden, men ingenting farlig.
Bør kunne bli en bra bil igjen for en som liker/kan skru litt bil.
Som beskrevet ovenfor fusker motoren veg akselerasjon, men den sviver fint ellers.
Bilen har stoppet 3 ganger i løpet av det siste året, noe som skyldes problem med styringen av girkassen. Den klarer ikke å registrere at den står i nøytral (gul varsellampe i instrumentpanelet), og dermed går det ikke å starte motoren. Jeg vet ikke hva som må til for å fikse dette, for alle 3 gangene har den plutselig startet igjen, etter at den har stått en tid. (Fra en time, til et par uker).
Selges for min datter, uten noen form for garanti for nevnte feil.
Bilen brukes fortsatt sporadisk, så kilometerstanden vil øke noe etter hvert.
Kjente feil, mangler eller synlige skader?
Ja.
Er eller har motoren vært trimmet?
Nei
Har bilen heftelser/gjeld?
Nei
Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.
4360 VarhaugLogg innLogg inn for å se hele adressen
Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.