![](https://images.finncdn.no/dynamic/default/2025/1/vertical-0/03/0/387/229/100_a2db1668-cfa1-4d03-a894-963237575b67.jpg)
![](https://images.finncdn.no/dynamic/default/2025/1/vertical-0/03/0/387/229/100_a2db1668-cfa1-4d03-a894-963237575b67.jpg)
Polestar Engineered T8 AWD
2020
74 000 km
Automat
El + bensin
Totalpris
Nå har vi fått inn en skikkelig råtass av en Volvo XC60 Polestar Engineered.
Unik og sporty, kjøre-opplevelse og krefter i massevis. Sommerhjul Orginale 21” Polestar felger
Bilen har en 2,0l bensinmotor og 2 stk El motor med tilsammen 405hk, den har i tillegg automatgir med girhendler på ratt.
Lakkert i spreke Osmium grey Metallic utvendig, som med mørk grå interiør og gule Polestar setebelter
gjør seg svært godt.
Godt utstyrt bil med blant annet: semielektrisk hengerfeste, panoramasoltak, mm.
Volvo XC60 er kjent for sikkerhet! Fullspekket av sikkerhetsutstyr og kjørehjelp som blant annet:
Intellisafe pakke (adaptiv cruisekontroll, Pilot Assist (hold en hånd på rattet og bilen styrer seg selv opptil 130 km/h), aktiv filholder, automatisk dimming av utvendige speil, varsel for kryssende trafikk ved rygging, kollisjonsvarsling/støtte for biler som kommer hurtig bakfra, automatisk fjernlys og skiltgjennkjenning).
Polestar Engineered er Volvo Cars elektrifisert performance-tilbud og er kun tilgjengelig på Volvo Cars’ ladbare T8 hybrid-biler i 60 serien.
Polestar Engineered tar i bruk Polestars ekspertise innen høyytelse og effektoptimering, og benytter denne kompetansen for å forbedre bilenes kjøreegenskaper, hjul, bremser, demping, samt programvaren i motorens styringsenhet.
Volvo XC60 T8 Twin Engine Polestar Engineered. Og hva betyr så det i praksis?
Det som synes umiddelbart er gulfargen. Gule setebelter og gule bremsekalipere.
Visuelt det samme som, i tillegg til en diskret logo i grillen og på hekken, kjennetegner Polestar Engineered-utgaven.
Noe av bilens høydepunkter:
Sist service er utført: Januar 2024
EU-Godkjent til: 13.02.2026.
Velkommen til Jensen & Scheele bil Outlet
Vi tilbyr et bredt utvalg av biler fra samtlige bilmerker, med kvaliteten og kundeservicen vi er kjent for. Hos oss er bilene håndplukkede og tatt i innbytte gjennom en av våre mange Bilia forhandlere. Vi ønsker å være åpne om hva vi selger, og har som mål at alle våre biler annonseres med tilstandsrapport.
Vi tar innbytte i alt av bilmerker og priser. Kontakt en av våre hyggelige selgere så skal vi ordne en innbyttepris.
Husk å ta med kodebrikke ved kjøp av bil, da salgsmelding går elektronisk.
Kenneth Arnesen, Tlf. 471 53 669, kenneth @jensen-scheele.no
Christer Simonsen, Tlf. 488 65 025, christer @jensen-scheele.no
IKKE FÅTT SVAR?
OBS! Vi opplever dessverre noen ganger at kunder ikke får svar på mail fra oss, da har mest sannsynlig svaret havnet i Søppelpost / SPAM filteret.
Sjekk dette dersom du savner svar fra oss, vi svarer ALLTID! Legg gjerne ved ditt mobil nr, så sender vi også en melding til deg om at vi har svart.
VIKTIG INFORMASJON
Telia faser ut 2G-nettet i løpet av 2025. Telenor gjør det samme i løpet av 2027. Dette kan påvirke enkelte tjenester i biler som benytter dette, for eksempel nødanropstjenesten (eCall), app-styring, og andre tilkoblede funksjoner.
For mer informasjon om hvordan dette kan påvirke eldre biler, les mer på http://www.bilia.no/2g-nettet-slukkes
Annonsen kan være mangelfull og vi tar forbehold om trykkfeil. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.
Med forbehold om feil i annonsen!
WLTP er et måltall fra bilen var ny og reell rekkevidde må sees i sammenheng med alder, km, kjøremønster og værforhold
Denne bilen selges med Bruktbil (24 md. / 150 000 km).
Bilen selges med godkjent tilstandsrapport. Dette vil si at bilens tilstand er skriftlig dokumentert, og dette gir deg som kjøper en bekreftelse på at bilen er i den standen du har blitt lovet.
TilstandsrapportBilen selges av et medlem av Norges Bilbransjeforbund (NBF). Når du kjøper bil av en forhandler som er medlem av NBF, handler du av en forhandler som har forpliktet seg til å følge NBF etiske retningslinjer. Dette gir deg som kjøper en ekstra trygghet.
Normalt gjelder 5 års reklamasjonsrett mot skjulte feil og mangler fra overlevering av produktet. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn du hadde grunn til å forvente, basert på informasjonen du har fått fra selger. Reklamasjonsretten kan være begrenset hvis forhandleren har forretningssted utenfor Norge.
FINN-kode
383740713
Sist endret
4. februar 2025, 10:50
Referanse
3609d181-369b-4fe0-9619-e0a3e5ce8255
Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.