Velkommen til en trygg og hyggelig handel hos N-Auto.
-Gunstig finansiering ordnes mens du venter
Flott Skoda Enyaq VRS med utvidet garanti til 150.000km/5år. Denne er blitt bestilt med alt utstyrt som var tilgjengelig inkl 2 sett Orginale 21toms på sommer og 20 toms på vinter, piggfritt
Bilen har kun hatt en eier, leveres med 2 nøkler. Bilen fremstår som veldig bra.
Neste eu kontroll
Des 2026
Sist service
Leveres med ny service ifra Des 2024
Rekkevidde 510km
Blandet kjøring by/motorvei/landevei 400-500km
Hvorfor velge elbil? En Egolf har et forbruk på 1,59kWt per mil. Med et forbruk på 1.59kwt og en strøm pris på 2kr pr kwt så vil det koste deg 3,18 kr pr mil. Kjører du 6 mil daglig, 5 dager i uken i en måned så har du 120mil pr måned.
120mil pr måned med 2kr/kwt elbil = 381kr
120mil pr måned med 1l pr mil, 30kr literen = 3600kr
I tilegg har Elbil har minimale vedlikeholdsutgifter, billigere bompenger, biligere ferje, billigere parkering, billigere lån, billigere forsikring++
Denne bilen kan finansieres for rundt 2000,- pr måned med 0,- i egenkapital. Det er mindre en de fleste bruker kun i diesel/bensin i måneden.
Ta kontakt for prøvekjøring å bli en del av fremtiden.
Dekk:
Orginale skoda felger på sommer og vinter
Interiør:
Skinn
Finansiering:
• Nedbet. over 10 år: 2 972,- pr. mnd.
• Nedbet. over 7 år: 3 935,- pr. mnd.
• Nedbet. over 5 år: 5 227,- pr. mnd.
• Nedbet. over 3 år: 8 256,- pr. mnd.
Priser ved 35% egenkapital og basert på våre finansieringspartneres rente. Dette er kun priseksempler, kontakt oss for nøyaktig pris.
Tlf 92 32 00 00, sms blir ikke besvart på denne
Tlf 415 29 760.
Tlf 902 67 222.
Velkommen til en hyggelig handel, det å kjøpe bil skal føles trygt og være en hyggelig ting å gjøre.
Vi har til en hver tid godt over 120 biler på finn. Vi har lokaler der vi har noe biler inne og ute.
Vi opplever at noen kunder får svaret på mailen sin fra oss i søppelkorga. Om du ikke får svar på mail innen 4 timer, sjekk søppelkorga. Evt send mail direkte til så vil en av våre selgere ta kontakt med deg
Bilen står i våre nye flotte lokaler på Karmøy i Rogaland klar for besiktelse og prøve kjøring. Ønsker du å se på denne bilen og kanskje prøvekjøre den, ta gjerne kontakt på forhånd slik at vi kan ha bilen klar til deg.
Åpningstider
Mandag-fredag 10-16.30
Torsdag 10-19.00
Lørdag 10-14.00
Vi holder til 10 min fra Haugesund flyplass.
Vi kan tilby bruktbil garanti på alle bilene vi selger, inntil 5 år.
Vi viser gjerne bilen på Facetime/sender flere bilder eller video til deg om du måtte trenge det. Det å kjøpe bil usett skal være trygt og bekymringsfritt.
Vi tar innbytte. Så send oss gjerne litt info om ditt kjøretøy.
Gode priser på transport over hele landet. Vi leverer med biltransport og hurtigruta. Vi tilbyr også transport i lukket henger om ønskelig.
Gjennom våre samarbeidspartner Brage fikser vi finansiering. Finansiering fra kr 0,- kontant og inntil 10 års nedbetaling ved lånefinansiering.
Vi er godkjent AUTOREG forhandler av statens vegvesen og kan derfor registrere biler når som helst, både kveld og helg.
Om du vil kjøpe bil av oss må BankID medbringes.
Vi tar forbehold om skrive / trykkfeil i annonsen.