Meget pen og velholdt 2018 mod Volvo V90 T6 Twin Engine R-Design- Norsk bil/ikke import
- Alle servicer fulgt
- Leveres med ny service
- Eu-godkjent frem til 04/26
- Helt nye sommerdekk
- Nye vinterdekk
- GARANTI
KAN LEVERES OVER HELE LANDET, BE OM PRISGodt utstyrt:- R-Design
- Sportsseter i Skinn/Alcantara
- Førersete el.justerbart m/minne
- Adaptive Cruise Controll
- Kollisjonsgardiner, (hodebeskyttelse)
- Emergency Brake Assist, EBA
- Intelligent Driver Information System (IDIS)
- Lane assist
- Pilot assist
- Head-UP Display
- Intellisafe Surround, BLIS
- Navigasjon PRO
- Panel, R-Design karbonfiber dekorinnlegg
- Sort taktrekk
- Svingbart hengerfeste
- Nøkkelløs åpning/start m/handsfree bakluke åpner
- DAB
- CarPlay
- Bluetooth Audio / Tel
- Volvo On Call(APPSTYRING av klima, lading, låsing,...)
- Svingbare aktive LED hovedlys (Thors hammer)
- Chrome delete m/R-Design grill
- Fargetilpasset støtfanger, R-design
- R-Design belyste innstegslister
- High gloss black dekor rundt sideruter
- 360 Kamera
- PDC foran/bak
- 2-Soner klimaautomat
- Air Quality
- Varme i seter foran/bak
- Varme i ratt
- Speilpakke
- Multifunksjons-sportsratt i skinn
- 19" R-design felger Sommer
- 19" Vinterhjul
- Hill start assist
- Isofix
KAN SELGES MED UTVIDET GARANTI MOT LITE TILLEGG I PRISEN *VI TAR INNBYTTE I ALLE PRISKLASSE*OBS! Vi opplever dessverre noen ganger at kunder ikke får svar på mail fra oss, da har mest sannsynlig svaret havnet i Søppelpost / SPAM filteret.Sjekk dette dersom du savner svar fra oss. for sikkerhetsskyld sender vi deg svar også på SMS, hvis du ta med ditt mobil nr. i henvendelsen.
NB! SKAL DU HENTE / KJØPE BIL HOS OSS, ER DET VIKTIG AT DU TAR MED BankID / BankID PÅ MOBIL, FOR DIGITAL SIGNERING AV LÅN OG SALGSMELDING!
VI ER TILGJENGELIG PÅ MOBIL 91109839 , 7 DAGER I UKA(09.00 - 23.00)GARANTIER:
Alle våre Nyere biler selges med resterende nybilgaranti 2, 3 eller 5år. I samarbeid med AutoConsept tilbyr vi garanti opptil 36 mnd. På våre bruktbiler. Les mer om Garanti og vilkår på www.autoconsept.no/garanti .
FINANSIERING:
Vi tilbyr finansiering til våre kunder gjennom våre samarbeidspartnere Gjensidige og Santander. Finans fra 0 i egenkapital og opptil 10 år nedbetaling og markedets beste rente. Finansiering svar på timen.
FORSIKRING:
I Samarbeid med Gjensidige tilbyr vi en av markedets beste bilforsikring .spør oss om et uforpliktende tilbud.
INNBYTTE:
Vi tar din bil i innbytte. Send oss E-post med info og beskrivelse av bilen samt registrerings nr. Og km.stand for prisvurdering.
EKSTRAUTSTYR:
Gjennom våre samarbeidspartnere kan vi være behjelpelig å skaffe/montere ekstrautstyr til/på din nye bil. Hengerfeste. Felg og dekk(sommer og vinter). Motor- og kuppe varmer. Alt i foliering . BE OM PRIS.
TRANSPORT:
Vi sender bilen over hele landet(Be om pris)
Agder Auto AS tar forbehold om feil og mangler i alle våre annonser. Det er omfattende å skrive fra en utstyrsliste og er menneskelig å skrive feil, så derfor ber vi deg om å dobbeltsjekke med oss og går gjennom utstyrslisten sammen (Komplett utstyrsliste fra fabrikk kan også sendes over e-post). Vi minner deg på at du som kunde har også en undersøkelsesplikt ved henting av bil for å forsikre deg om at relevant og viktig utstyr i annonsen medfølger, og at bilen har fulgt service som skrevet.