![](https://images.finncdn.no/dynamic/default/2025/1/vertical-0/29/4/391/259/804_b81bb2fa-61e0-4ac2-af8d-5b4ac6c16ec4.jpg)
![](https://images.finncdn.no/dynamic/default/2025/1/vertical-0/29/4/391/259/804_b81bb2fa-61e0-4ac2-af8d-5b4ac6c16ec4.jpg)
2,5D
2012
151 850 km
Automat
Diesel
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innForsikre bilen din
Sammenlign og se tilbud på forsikring
hei
Vurderer nå salg av pickupen som jeg har hatt i drøye 6 måneder, er en helt grei bruksbil som tar seg godt fram med 4WD, god bil å kjøre, 3ton hengervekt
har ettermontert lyktebøyle/kufanger med 4 7" bøttelys i front og ledbar på taket, disse er med parklys men det kan skrues av med en bryter i motorrom, er også koblet opp slik at de kan blinke/blitz, på en annen bryter i motorrom, er også montert basskasse, kan følge med om kjøper vil ha eller så kan jeg ta det ut. har nylig utført service der det ble byttet motorolje og luftfilter samt smurt mellomaksler, dieselfilter ble byttet i sommer.
heftelser blir slettet.
Send en mld eller ring ved spørsmål:)
Kjente feil, mangler eller synlige skader?
Ja. en bulk på bakfanger.
Er eller har motoren vært trimmet?
Nei
Har bilen heftelser/gjeld?
Ja.
Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.
7514 StjørdalLogg innLogg inn for å se hele adressen
Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.