NY BMW i4 M50 FACELIFT 2025 MODELL SUPER CHARGED KLAR FOR LEVERING
- Norsk bil/ikke import
- 5år/100000km fabrikkgaranti
- 8år/160000km Batterigaranti
- BSI(SERVICEAVTALE) 4år
- lakk coating
KAN SENDES OVER HELE LANDET(BE OM PRIS)
*SUPER CHARGED MED MASSE EKSTRA UTSTYR*
Av utstyr kan nevnes:
- Seter i skinn
- El. seter (fører med minne)
- Shadowline
- Keyless go/start
- Originale frontleppe i Carbon(verdi kr. 30000)
- Svingbart hengerfeste
- 2-soner klimaautomat
- Klima bak
- Varme i seter foran og bak
- Driving assistent Professional
- Parkeringsassistent Plus
- 360 Kamera
- Head Up Display
- Keyless Gå/Start
- 20" LM felg BMW IndividualSommer
- S. + Vinterdekk
- BMW High-gloss shadowline
- BMW ICONICSOUNDS ELECTRIC
- Ambient interior lighting
- Harman Kardon Surround Sound system
- BMW Live operating area Professional
- Innovation pack II
- LED lys
- Fjernlys assistent
*VI TAR INNBYTTE I ALLE PRISKLASSE*OBS! Vi opplever dessverre noen ganger at kunder ikke får svar på mail fra oss, da har mest sannsynlig svaret havnet i Søppelpost / SPAM filteret.Sjekk dette dersom du savner svar fra oss. for sikkerhetsskyld sender vi deg svar også på SMS, hvis du ta med ditt mobil nr. i henvendelsen.
NB! SKAL DU HENTE / KJØPE BIL HOS OSS, ER DET VIKTIG AT DU TAR MED BankID / BankID PÅ MOBIL, FOR DIGITAL SIGNERING AV LÅN OG SALGSMELDING!
VI ER TILGJENGELIG PÅ MOBIL 91109839 , 7 DAGER I UKA(09.00 - 23.00)GARANTIER:
Alle våre Nyere biler selges med resterende nybilgaranti 2, 3 eller 5år. I samarbeid med AutoConsept tilbyr vi garanti opptil 36 mnd. På våre bruktbiler. Les mer om Garanti og vilkår på www.autoconsept.no/garanti .
FINANSIERING:
Vi tilbyr finansiering til våre kunder gjennom våre samarbeidspartnere Gjensidige og Santander. Finans fra 0 i egenkapital og opptil 10 år nedbetaling og markedets beste rente. Finansiering svar på timen.
FORSIKRING:
I Samarbeid med Gjensidige tilbyr vi en av markedets beste bilforsikring .spør oss om et uforpliktende tilbud.
INNBYTTE:
Vi tar din bil i innbytte. Send oss E-post med info og beskrivelse av bilen samt registrerings nr. Og km.stand for prisvurdering.
EKSTRAUTSTYR:
Gjennom våre samarbeidspartnere kan vi være behjelpelig å skaffe/montere ekstrautstyr til/på din nye bil. Hengerfeste. Felg og dekk(sommer og vinter). Motor- og kuppe varmer. Alt i foliering . BE OM PRIS.
TRANSPORT:
Vi sender bilen over hele landet(Be om pris)
Agder Auto AS tar forbehold om feil og mangler i alle våre annonser. Det er omfattende å skrive fra en utstyrsliste og er menneskelig å skrive feil, så derfor ber vi deg om å dobbeltsjekke med oss og går gjennom utstyrslisten sammen (Komplett utstyrsliste fra fabrikk kan også sendes over e-post). Vi minner deg på at du som kunde har også en undersøkelsesplikt ved henting av bil for å forsikre deg om at relevant og viktig utstyr i annonsen medfølger, og at bilen har fulgt service som skrevet.