![](https://images.finncdn.no/dynamic/default/2025/1/vertical-0/18/7/380/578/427_bd299cc1-020d-4027-88ee-664dba684b47.jpg)
![](https://images.finncdn.no/dynamic/default/2025/1/vertical-0/18/7/380/578/427_bd299cc1-020d-4027-88ee-664dba684b47.jpg)
Coupé 2,0 TFSI 230hk quattro S tronic
2016
132 000 km
Automat
Bensin
Totalpris
Forsikre bilen din
Sammenlign og se tilbud på forsikring
Velholdt Audi TT selges gunstig!
TT er en bil med god balanse som gir en fantastisk kjøreopplevelse. Motoroppsett med den velkjente 2.0 TFSI motoren kombinert med S-tronic girkasser, quattro firehjulstrekk og sportsunderstell fungerer utrolig fint sammen. Bilen har Audi Drive Select (Comfort, Dynamic, Auto og individual), velges comfort er bilen stille og reservert, velges sport vekkes bilens sportslige gener.
Bilen er velutstyrt med den riktige kombinasjonen mellom farger og utstyr, vi kan trekke frem blant annet;
-2x S-line
-Led Matrix lys
-Skinn/alcantara seter
-Elektrisk justering av seter
-Bang & Olufsen
-Viritual Cocpit
-Sportsunderstell
-Multifunksjons sportsratt med flat bunn
-Navigasjon
-Lyspakke
-Audi Connect
-18" originale Audi felger på vinter
-19" felger på sommerdekk.
Bilen er norsksolgt og har komplett servicehistorikk.
NB! Har du ikke fått svar på din eposthenvendelse så sjekk gjerne spam/søppelpost mappen eller legg igjen telefonnummer i henvendelsen så får vi kontaktet deg. (dette gjelder spesielt hotmail brukere)
Finans/innbytte mulig, visning kun etter avtale, helst kveldstid og helg. Bor du langt unna er det også mulig å avtale visning på Facetime eller liknende.
Vi i BeSe Auto AS har lang erfaring fra bilbransjen og med kunden i fokus tilstreber oss å levere de rette bilene med det rette utstyret. Vi er fleksible når det gjelder besiktigelse og prøvekjøring av biler både kveld og helg etter avtale. Vi har fokus på lave kostnader som sikrer deg et godt og sikkert bilkjøp. Har vi ikke bilen du er på jakt etter vil vi gjøre vårt beste for å finne den i vårt kontaktnett
Denne bilen selges med Bruktbilgaranti (3 000 km).
Kjøretøyets serviceprogram er fulgt. Det er tatt servicer på kjøretøyet i henhold til fabrikkens retningslinjer.
Har bilen heftelser/gjeld?
Nei
Normalt gjelder 5 års reklamasjonsrett mot skjulte feil og mangler fra overlevering av produktet. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn du hadde grunn til å forvente, basert på informasjonen du har fått fra selger. Reklamasjonsretten kan være begrenset hvis forhandleren har forretningssted utenfor Norge.
Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.