Bildegalleri
Karsten må ha lapp og Petra sparker fotball
Beskrivelse av varen
Tilstand: Pent brukt - I god stand
Karsten må ha lapp og Petra sparker fotball av Tor Åge Bringsværd. Illustrert av Anne G. Holt.
Boken er i god stand
2 historier i en bok:
Karsten må ha lapp:
Karsten har vært hos øyelegen og må ha lapp over det ene øyet for å trene det opp. Det er ikke så veldig morsomt å ha lapp, men han får trøst av Løveungen og søsteren sin og så er det ganske gøy å leke sjørøver med en ekte lapp over øyet.
Petra sparker fotball:
Petra liker å spille fotball og melder seg selvfølgelig når barnehagen til Karsten og Petra skal begynne med fotballtrening for seksåringene. Karsten er ikke så glad i å spille fotball. Han vi heller danse.
Bokmål
Innbundet
17,5 x 19,5 cm
Cappelen Damm / Bokklubbens Barn
Det er mulig å sende ca. 7–9 bøker på én «Fiks ferdig» sending. Se gjerne mine øvrige annonser med barne- og ungdomsbøker. Kan også hentes i Oslo, eller sendes med PostNord og Posten.
Barnebok, barnebøker, eventyr, bok, lese, leseglede, barn, vokabularet, bruktbokhandel, fortelling, ombruk, gjenbruk, lesestund, vokabularet_barnebok, brukte bøker.
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 6.3.2025 kl. 11:59 ・ FINN-kode: 387544958