Bildegalleri
Canelana Grimsbu ulljakke L 100 % ull
Beskrivelse av varen
Tilstand: Som ny - Ikke synlig brukt
Så godt som ubrukt jakke fra Canelana i meget tykk 100 % merinoull. Grimsbujakka er en av Canelanas bestselgere. Unisex-modell. Farge: Sjøgrønn. Størrelse: L (Large).
Dette er ei jakke som garantert holder deg varm. Selv om den ikke har vindtett stoff, isolerer den utrolig godt. Grimsbu er designet i Norge spesielt for friluftsfolk, aktive hundefolk, hundekjørere, snøscooterkjørere og jegere. Ulljakka er helt lydløs til smygjakt, og den er varm for jegere som sitter på post. Denne jakka passer like godt på en sen høstkveld som på vinteren. Den har feste for jaktradio-antenne.
Jakka er fasongsydd over skuldre med utrolig god passform. Den har raglan-ermer, forlenget ryggstykke, høy krage foret med myk, strikket merinoull, lange ermer med tommelfingerhull, glidelåslommer i sidene, og brystlommer med vertikal glidelås. Kragen har glidelås helt opp og kan brettes ned, og da sitter kragen i dobbel tykkelse og tetter mot halsen som et skjerf.
Jeg selger fordi jakken ble for trang over brystet for meg, og den viste seg å være for tykk og varm for mitt bruk.
Se video av Grimsbu i bruk: https://youtu.be/Xe4dHT5FyWw
Canelanas nettsted: https://www.canelana.no/products/jakke-merinoull-grimsbu
Kjøper betaler eventuell frakt. Postnord MyPack Go kr 69. Priser på andre fraktalternativer oppgis på forespørsel.
Ønsker du som kjøper «Fiks ferdig», send melding og jeg endrer annonsen til Fiks ferdig før du bestiller varen.
Se mine andre annonser på Finn ved å trykke på ikonet «Jon Arne Sæter», og skrolle til nederst på sida der :)
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 27.1.2025 kl. 15:18 ・ FINN-kode: 390965094