![](https://images.finncdn.no/dynamic/default/2024/12/vertical-0/16/6/385/246/016_e8f80dff-4a29-4d58-a10e-dffcbecf74e7.jpg)
![](https://images.finncdn.no/dynamic/default/2024/12/vertical-0/16/6/385/246/016_e8f80dff-4a29-4d58-a10e-dffcbecf74e7.jpg)
PRO 77kWh 204HK Topputstyrt Person/Varebil
2024
64 000 km
Automat
Elektrisitet
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innForsikre bilen din
Sammenlign og se tilbud på forsikring
Strøken ID Buzz Pro selges pga endring i behov. Bilen er unik og kun kjørt av en person (meg). Bilen er tatt godt vare på og har alt av ekstra utstyr.
Det er også gjort oppgraderinger som sorte VW emblem framme og bak. Carbon look på dør håndtakene. I tillegg til fabrikk sotet vinduer, så er det montert ekstra mørk solfilm på innsiden som er avtagbart med klips. Dette er gjort for utseende og at man ikke kan se rett gjennom bilen.
Det følger også med hylle i bagasjerommet slik at alt blir i samme høyde når du legger ned baksetene, perfekt til frakte ting eller overnatte i bilen på tur. Denne hyllen gjør også at du får et ekstra oppbevaringsrom under den.
-Elektriske sidedører og bakluke
-Tilhengerfeste elektronisk/svingbart
-Uten area view
-Design og lyspakke
-Sort ratt og kontrollpanel
-Førerassistentpakke+
-Multiflexbrett og bagasjenett
-Easy Open Pakke+
-21" BROMBERG Sorte felger (Sommer)
-Komfort setepakke
-3ÅR Serviceavtale
-20" LOEN Sorte felger (Vinter)
-Ryggekamera
-Navigasjon
-Lydpakke
Ring eller send melding om du har spørsmål om bilen.
Denne bilen selges med Nybilgaranti (60 md.).
Kjøretøyets serviceprogram er fulgt. Det er tatt servicer på kjøretøyet i henhold til fabrikkens retningslinjer.
Kjente feil, mangler eller synlige skader?
Nei
Er det gjort større reparasjoner?
Nei
Er eller har motoren vært trimmet?
Nei
Har bilen heftelser/gjeld?
Nei
Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.
6015 ÅlesundLogg innLogg inn for å se hele adressen
Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.