![](https://images.finncdn.no/dynamic/default/2025/2/vertical-0/04/7/392/110/757_e5131467-7271-4c91-866e-9ddf40ee9dbc.jpg)
![](https://images.finncdn.no/dynamic/default/2025/2/vertical-0/04/7/392/110/757_e5131467-7271-4c91-866e-9ddf40ee9dbc.jpg)
NORSK NYBILGARANTI/ LARIAT / B&O / H-FESTE
2023
15 000 km
Automat
El
Totalpris
Sjelden mulighet - Ford F-150 Lightning selges!
Stor, råtøff og endelig klar for Norge! F-150 Lightning er vår første helelektriske pickup – med 5 seter. God rekkevidde, 3,5 tonn tilhengervekt og enorm plass inkludert Mega-Frunk på 400 liter.
ELEKTRISK REKKEVIDDE (WLTP) 429 KM
15–80% HURTIGLADING 39 MIN
Sammendrag av bilens utstyr / utstyrspakker:
Intelligent adaptiv cruisekontroll
Trafikkskiltgjenkjenning
Mega-Frunk med 400 L lagringsplass
Oppvarmede og ventilerte forseter
10-veis elektrisk justerbart førersete
Nødbremsassistent med fotgjengeroppdagelse
Integrert stigtrinn til lasteplan
Rulledeksel lasteplan
Elektrisk justerbart passasjersete
Blindsonevarsling med varsel for kryssende trafikk
Elektrisk Mega-Frunk og bakluke Elektrisk
Ryggekamera
Tilhengerfeste
Trådløs ladeplate for mobiltelefon
4 kjøremoduser - Normal, Sport, Off-road og Tauing
LED belysning i lasteplan
15,5” touchskjerm med
SYNC4 12” digitalt instrumentpanel
Apple CarPlay og Android Auto
360 graders kamera
B&O høyttalere med subwoofer
20” Carbonized Grey aluminiumsfelger
Sommer og vinterhjul
KONTAKT
For prøvekjøring eller andre spørsmål, kontakt en av våre selgere direkte på tlf:
Jarle Midthjell Gjørven- 90 22 09 29
Frode Brekke - 97 15 17 73
Henning Kristiansen - 93 09 94 14
INNBYTTE
Vi tar de fleste biler i innbytte. Ta nærmere kontakt for et uforpliktende tilbud om innbyttepris.
FINANS
Vi har finansiering gjennom våre finansieringspartnere – Nordea, DNB Finans og Santander – og kan skreddersy en finansieringsløsning som passer deg.
FORSIKRING
Vi kan tilby gunstig forsikring gjennom våre forsikringspartnere!
FERDIG MONTERT
Snakk med oss om levering av bil med Hengerfeste, Takboks, DAB+, DEFA Homelink og Webasto Parkeringsvarmer til en gunstig pris. Ta kontakt for mer informasjon!
HENTING
Vi ligger ca.20 min. kjøring fra Sandefjord Lufthavn Torp og 5 min. fra togstasjonen i Tønsberg. Vi henter deg gjerne om du kommer til oss med tog eller fly.
Bil-Service AS er en av Vestfolds største bilforhandlere, vi forhandler nye Volvo, Ford, BYD, MG, Mazda, MAXUS, Subaru, Kia, Suzuki og Isuzu.
I vår bruktbilavdeling har vi alltid godt utvalg av brukte biler i alle kategorier, prisklasser og merker.
www.bilservice.no
Med forbehold om feil i annonsen.
Denne bilen selges med Ford nybilgaranti (53 md. / 100 000 km).
Bilen selges med godkjent tilstandsrapport. Dette vil si at bilens tilstand er skriftlig dokumentert, og dette gir deg som kjøper en bekreftelse på at bilen er i den standen du har blitt lovet.
TilstandsrapportKjøretøyets serviceprogram er fulgt. Det er tatt servicer på kjøretøyet i henhold til fabrikkens retningslinjer.
Denne bilen selges med bytterett fra forhandler. Det betyr at du som kjøper har mulighet til å bytte den mot en annen bil, i henhold til forhandlerens vilkår. Dette kan du gjøre dersom bilen du har kjøpt av en eller annen grunn ikke tilfredsstiller dine forventninger eller behov. Produktet tilbys for at du som kjøper skal føle deg helt trygg på at du ender opp med riktig bil for ditt behov.
Bilen selges av et medlem av Norges Bilbransjeforbund (NBF). Når du kjøper bil av en forhandler som er medlem av NBF, handler du av en forhandler som har forpliktet seg til å følge NBF etiske retningslinjer. Dette gir deg som kjøper en ekstra trygghet.
Normalt gjelder 5 års reklamasjonsrett mot skjulte feil og mangler fra overlevering av produktet. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn du hadde grunn til å forvente, basert på informasjonen du har fått fra selger. Reklamasjonsretten kan være begrenset hvis forhandleren har forretningssted utenfor Norge.
FINN-kode
391229810
Sist endret
30. januar 2025, 13:33
Referanse
4b822c51-9564-4021-80d8-6ccc18b68ca9
Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.