Vi leier ut en romslig og lys 2-soveroms leilighet på ca. 100 m² midt i hjertet av Gamlebyen i Fredrikstad, vis-à-vis Mormors Café. Her bor du i et sjarmerende og historisk område med brosteinsbelagte gater, koselige kafeer, butikker og alt du trenger like i nærheten.
Leiligheten ligger i et bygg oppført etter brannen i 1986 og kombinerer moderne komfort med klassiske detaljer. Den har høy himling (2,8 meter), parkett i stue og de fleste rom, samt varmekabler i alle rom. Den store stuen har peis og store vinduer som slipper inn godt med naturlig lys.
Boligen inneholder et stort hovedbad med toalett, dusj og badekar, i tillegg til et praktisk gjestetoalett i entreen. Det er også et eget vaskerom.
I tillegg har leiligheten bod i bakgården, tilgang til en stor og koselig felles bakgård, samt mulighet for lagring på loft.
Merk: Hvitevarene følger med fra tidligere leietaker, men eventuelle feil eller utskiftninger dekkes ikke av utleier.
Høydepunkter: ✅ Sentralt i Gamlebyen, Fredrikstad ✅ Romslig 2-soveroms leilighet på ca. 100 m² ✅ Høyt under taket (2,8 meter) ✅ Stor stue med peis ✅ Varmekabler i alle rom ✅ Parkett i stue og de fleste rom ✅ Stort hovedbad med dusj, badekar og toalett ✅ Gjestetoalett i entreen ✅ Eget vaskerom ✅ Hvitevarer inkludert ✅ Bod i bakgården ✅ Koselig felles bakgård ✅ Lagringsmulighet på loft
Leiligheten er tilgjengelig for utleie omgående, men utleier planlegger oppussing av soverom 2 (gulv og vegger) samt maling av stuen. Det kan avtales at dette utføres før innflytting, eller at ny leietaker selv står for hele/deler av oppussingen. Alternativt kan leietaker få mulighet til å påvirke valg av farger i stue og soverom. Merk: Soverom 2 må pusses opp.
Ta kontakt for visning! 😊
NB: Knappen for å vise hele beskrivelsen har kun en visuell effekt.
NB: Knappen for å vise hele beskrivelsen har kun en visuell effekt.
Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.