Bildegalleri
Alaskan husky blanding
Beskrivelse av varen
Alder: 6 måneder
Hei! Med tungt hjerte så må vi omplassere vår kjære Mira💔 når vi kjøpte henne så stod det i annonsen at hun var stueren, noe hun ikke var og som vi har prøvd lenge å få hun til å bli men vi har ikke fått det til, vi mistenker at hun blir litt stresset av at vi er så mange her (2 voksne og 3 barn, hvor det jevnlig er opptil 4 voksne og 6 barn) og derfor ikke klarer å gi beskjed at no må hun på do, og gjør det litt sånn i farten her for når vi har barnefri og det er rolige dager så virker hun bedre og virker stueren men no når vår minste begynner å krype så er det ikke ideelt med en hund som ikke er helt stueren, og det ikke er så bra for hun å være så stresset, hun liker heller ikke å kjøre bil og vi liker å dra på roadtrips så vi ser etter ett nytt for alltid hjem for Mira
Hun er full i energi, elsker å gå tur, elsker å løpe fritt i hundegård🤩 hun trenger nok noen som har god tid til å trene henne.
Mira er 6mnd gammel, har fått ormekur og fulgt vaksineprogrammet, og er chippet. hun er en blanding mellom Alaskan husky og border collie/kelpie.
Det følger med matskåler, bånd og sele, og div
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 30.1.2025 kl. 00:30 ・ FINN-kode: 391326494