Bildegalleri
Sexy P.U lakk Korsett str M /Glidelås(foran)/Snøring(Bak)
Beskrivelse av varen
Størrelse: M
Farge: Svart
Ps‼️ Sjekk gjerne ut våre andre annonser 🔆
Ønsker du flere ting kan det sendes samlet for å spare frakt. Vi selger alt vi eier og har + sponset nye varer fra folk rundt oss i vår kamp om å redde bolig fra tvangsalg.
Det er LOV å gi bud—-
Obs‼️: Alle Bilder er fra meg/oss eller butikk og mål/størrelse står alltid enten i tekst /overskrift eller på bilde. Vi kan sende videoer av varen ved etterspørsel , for å vise at varen er som beskrevet, eller at du kommer for å se/undersøke varen før kjøp.
————————————————————-
🆕Helt Ny - kun prøvd på 🆕
Lekker Pu, Skinnlakk Korsett m/
Glidelås foran og knyting bak. Passer derfor også damer med ulike bryst størrelser
ps. Har du andre spørsmål om brukte klær innenfor samme kategori så ta kontakt :)
📍370
Reservasjon/holde av for henting en annen dag kan kun gjøres ved betaling 50% i depositum /som du får tilbake hvis du kommet hjem til meg men angrer kjøpet, når du har fått sett varen i virkelighet.
🚗Hentes i Sarpsborg (levering-Møtes-Hentes)
Helst forskuddsbetaling via vipps/Straksbetaling( Fiks ferdig hvis du absolutt ikke stoler på forskuddsbetalings prosessen, men vi opplever stadig å bli svindlet via fiks ferdig. )
- Pga nødhjelps søknader hos Nav tar Fiks ferdig salg som inntekt som resulterer i avslag på nødhjelp.derfor foretrekker vi vipps/konto betaling
- Vipps/konto overføring skjer til min gamle konto som Nav tror ikke er i bruk/avsluttet.
(Sporing følges på helt hjem appen)
Vi vet at overføring med straks betaling via konto er noe man helst ikke skal gjøre. Men gjøres dette for kjøpere nødvendige personlige opplysninger fra oss, kan sjekke oss ut først på sosiale medier, google oss og se våre vurderinger/ Se fullt navn på vipps osv for din sikkerhet.
————————————————————-
🙏🏻 Vår Situasjon 🙏🏻
Ved å kjøpe av oss - støtter du en god sak , da vi selger alt vi har av verdier av smått og all inntekt fra salg er med å bidrar å hjelpe en familie med å beholde vår tilrettelagte bolig som vi har startlån hos husbanken med. Så den er fullfinansiert og ingenting å hente til kreditorer derfra ved tvangssalg.
Derfor har vi nå også fått støtte og hjelp fra familie og venner , selv om de ikke har mulighet til å hjelpe oss med penger har de gitt oss ting og tang - både brukte og nye ting fra deres private liv - men de har også blitt sponset med nye ting fra ulike arbeidsplasser (dette er varer som ellers ikke hadde blitt solgt og ville blitt kastet/ gått til resirkulering .
Dette er Nye - Ubrukte varer fra nettbutikk/fysisk butikk/andre detaljsalgsvarer:
- Utgåtte varer
- mangler eller feil på Emballasje
- kommet i retur
- varer som er blitt brukt angreretten på
Dette er varer som familie/venner har samlet inn til oss for at vi kan selge dette videre.
Så tusen takk på forhånd - for dine kjøp fra oss - det hjelper oss i en kritisk tid og avslutningsvis setter vi pris på gode vurderinger👌
—————————————————————
VI OPPLEVER STADIG nye metoder som Kjøpere bruker for å SVINDLE oss selgere via FIKSFERDIG - dette er de fleste ikke klar over. Det er like utbredt som selgere svindler ved forskuddsbbetaling😢
I noen uker nå har vi stadig tenkt på dette med fiks ferdig , pga dårlige opplevelser med kjøpere,
VI Opplever nok dette oftere enn andre pga mengden av de varer vi selger i de 500 og fortsatt stigende antall annonser vi har ute fordi vi selger alt vi eier og har + ting vi har blitt sponset .
Og dette har gjort at vi har mistet en del salgsinntekt fordi dette i de fleste går til kjøpers fordel, på tross av dokumentasjon om det motsatte.
Dette er opplevelsene mange selgere har med fiks ferdig, fordi selgere frykter hvis man nekter en kjøper å angre kjøpet/refundere delvis eller helt , eller få varen i retur, pga klager på vare ikke minst frykter aktive selgere å få negative vurderinger som man ved sikkerhet ble sendt avgårde uten skader og uten mangler.
( søk det opp på google , så ser du at dette er ett utbredt problem på samme måte som kjøpere har med fornsuddsbetaling. )
Uten noen av disse to løsningene så er det ingen som får solgt eller kjøpt, fordi disse løsningene er det man må velge. Eneste fordel for begge parter er å HENTE.
Du kan se på våre vurderinger at vi er til å stole på og sender salg som avtalt innen fristen.
Vi velger å være åpne og for å få forståelse for valgt betalingsmetode , og for å få det føler vi at kjøpere har rett til å vite hvorfor og at vi er til å stole på.
Fiks ferdig gagner dessverre KUN kjøper og ikke selger.
Sett det på spissen:
Man får jo ikke med seg butikk varene hjem uten å betale , og når kjøper skal betale , så nekter kjøper å betale varen pga skader på produktet/ skader ekspeditøren vet med sikkerhet ikke var på produktet når det ble sendt/kjøpt før kjøper fikk den hjem.
. Eller at kjøper krever å få varen billigere , fordi kjøper angrer men finner opp andre grunner som feks sier den ikke var som ventet, eller man kan heller ikke levere varer til butikk med skader /slitasje og kreve å få tilbake full betaling som ikke var der når du først fikk den med deg hjem.
Det er veldig lett for en kjøper å angre ett kjøp uten grunn etter mottatt vare, og skade varen bevisst for å få tilbake pengene sine,, eller si at de mottok en pakke uten innhold/eller med noe annet enn varen man hadde kjøpt. En kjøper kan også kjøpe ting som er av samme vare som de selv har fra før for å bytte ut brukt /ødelagt vare man hadde fra før med den «nye « via fiks ferdig , og ta bilder og late som at det er den ødelagte varen man hadde fra før, var den som ble mottatt med fiks ferdig.
Av alle mulige svindel metoder/løsninger for en uærlig kjøper via fiks ferdig , har vi sikkert opplevd alle og tapt mye penger , fordi uansett dokumentasjon og ord mot ord så tar finn.no Kjøpers medhold i 95% av gangene dessverre. Og selgere ønsker en hyggelig løsning for kjøper for å unngå dårlige vurderinger. Da det er antall stjerner som har noe å si i vurderingen. .
Så fiks ferdig er positivt for kjøper men negativt for selger.
—————————————————————
⚠️INFO om våre salg og hvilke rettigheter man har som selger og kjøper i KJØPSLOVEN - ANGRERETT -FORBRUKERRÅDET ⚠️
Vi har lagt ved denne informasjonen under alle annonser- slik at kjøpere vet hvilke rettigheter de har ved kjøp fra oss.
Alt av varer vi selger , som nytt eller brukt - selges alt som det er /beskrevet/ Som Avtalt.
Ingen bytterett/Angrerett/Garanti utover kjøpsloven for privat salg.
Kjøper har selv en undersøkelse plikt før kjøp, av gjenstanden man kjøper. (Jeg som selger tar flere bilder og videoer av varen hvis ønskelig)
- Ved betaling godtar man annonsens beskrivelsen og kjøp. Avtalen er bindene etter varen er betalt delvis eller fullt - hentet eller sendt av gårde med god innpakning. Da er varen ikke lenger vårt ansvar bortsett fra det som beskrives i kjøpsloven.
Blir varen skadet/ødelagt under frakt - er dette en erstatningssak via fraktselskapet.
Vi bruker mye tid på dette siden vi selger såpass mye, med 500 annonser og har derfor kontakt med så mange ulike mennesker- dette tar mye tid med å lage annonser , med riktig tekst og bilder , svare på meldinger , forhandlinger om pris, oppfølging med henting eller sende varen med posten. Redigeringer og følge opp endringer ved pris og etterspørsel. Det er mye tid som går med - både før , under og etter salg da målet vårt er at kjøpere og vi som selger har hatt en hyggelig handel.
Angrerett:
Vi ser oss nødt til å opplyse om at hvis man mottar en vare og man angrer seg av andre grunner enn at varen har skader/ødelagt som feks at :
- varen ikke passer deg
- annerledes enn det man trodde selv om bilder/video viser varen tydelig
- at man finner varen billigere ett annet sted
- hvis du føler at prisen på varen ikke sto til forventingen av varen eller at den var overpriset
osv
Dette går ikke under vesentlige mangler i Kjøpsloven. Da man har en undersøkelsesplikt som kjøper - før man godtar beskrivelse og betaler varen enten via
- fysisk oppmøte og henting
- Fysisk oppmøte og Levering til kjøper
- tilsendt med forskuddsbetaling via vipps/straksbetaling
- tilsendt med fiks ferdig (kjøper kan angre ett kjøp frem til selger har godtatt bud, etter dette er det kun selger som kan kansellere ett kjøp.
Obs!!! ved Fiks ferdig- som kun finnes for kjøpers sikkerhet for å ikke bli svindlet ved forskuddsbetaling.
Det forekommer svindling også her ovenfor selger - hvor kjøper viser til ar varen ikke er i den stand som annonsert. Så fremover vil vi alltid ta bilder og video av varen før den sendes, slik at man har dokumentasjon på at varen er som beskrevet uten skader/mangler .
Dette gjøres fordi Vi har opplevd kjøpere som angrer seg , og da ødelegger varen de har mottatt eller har en ødelagt vare hjemme som de later som er varen en kjøper har sendt - for å få handelen kansellert , beholde en ting de har mottatt til rabattert Pris eller for å få tilbakeført pengene de har betalt delvis eller i sin helhet)
-Derfor har vi startet med å ta bilder og videoer av varen før den sendes for dokumentasjon 👍
Er det forhold som beskrevet i kjøpsloven etter du har mottatt varen - så kontakt oss , med dokumentasjon så finner vi nok en løsning🔆
Ingen ønsker negative vurderinger - og vi jobber aktivt for å ikke få dette. Dessverre er det enkelte som gir gode virderinger men som ikke gir 5⭐️⭐️⭐️⭐️ uansett som er skadelidene for selgere , da det er antall ⭐️ Som teller som vurdering og ikke hva man skriver.
Så vi ønsker at uenigheter/klaging løses på en vennlig måte. Så bare ta kontakt med oss hvis noe i kjøpsloven skulle oppstå.
- Her er ulike linker som forteller om lover/rettigheter her på Finn.no - Kjøpsloven -
1.
https://lovdata.no/dokument/NL/lov/1988-05-13-27
2.
https://www.forbrukerradet.no/siste-nytt/rettigheter-for-bruktkjop/
3.
https://advokatmatch.no/kjopsloven-19
4.
https://www.finn.no/bap/artikler/trygg-pa-finn/i-disse-tilfellene-kan-du-klage-pa-et-bruktkjop?srsltid=AfmBOoo9FFHi5v0gOyzJOftDpGK4_U4XfbWdgMhJ0mnbrM0-8pDu4Jl1p
⚠️INFO om våre salg og hvilke rettigheter man har som selger og kjøper i KJØPSLOVEN - ANGRERETT -FORBRUKERRÅDET ⚠️
Vi har lagt ved denne informasjonen under alle annonser- slik at kjøpere vet hvilke rettigheter de har ved kjøp fra oss.
Alt av varer vi selger , som nytt eller brukt - selges alt som det er /beskrevet/ Som Avtalt.
Ingen bytterett/Angrerett/Garanti utover kjøpsloven for privat salg.
Kjøper har selv en undersøkelse plikt før kjøp, av gjenstanden man kjøper. (Jeg som selger tar flere bilder og videoer av varen hvis ønskelig)
- Ved betaling godtar man annonsens beskrivelsen og kjøp. Avtalen er bindene etter varen er betalt delvis eller fullt - hentet eller sendt av gårde med god innpakning. Da er varen ikke lenger vårt ansvar bortsett fra det som beskrives i kjøpsloven.
Blir varen skadet/ødelagt under frakt - er dette en erstatningssak via fraktselskapet.
Vi bruker mye tid på dette siden vi selger såpass mye, med 500 annonser og har derfor kontakt med så mange ulike mennesker- dette tar mye tid med å lage annonser , med riktig tekst og bilder , svare på meldinger , forhandlinger om pris, oppfølging med henting eller sende varen med posten. Redigeringer og følge opp endringer ved pris og etterspørsel. Det er mye tid som går med - både før , under og etter salg da målet vårt er at kjøpere og vi som selger har hatt en hyggelig handel.
Angrerett:
Vi ser oss nødt til å opplyse om at hvis man mottar en vare og man angrer seg av andre grunner enn at varen har skader/ødelagt som feks at :
- varen ikke passer deg
- annerledes enn det man trodde selv om bilder/video viser varen tydelig
- at man finner varen billigere ett annet sted
- hvis du føler at prisen på varen ikke sto til forventingen av varen eller at den var overpriset
osv
Dette går ikke under vesentlige mangler i Kjøpsloven. Da man har en undersøkelsesplikt som kjøper - før man godtar beskrivelse og betaler varen enten via
- fysisk oppmøte og henting
- Fysisk oppmøte og Levering til kjøper
- tilsendt med forskuddsbetaling via vipps/straksbetaling
- tilsendt med fiks ferdig (kjøper kan angre ett kjøp frem til selger har godtatt bud, etter dette er det kun selger som kan kansellere ett kjøp.
Obs!!! ved Fiks ferdig- som kun finnes for kjøpers sikkerhet for å ikke bli svindlet ved forskuddsbetaling.
Det forekommer svindling også her ovenfor selger - hvor kjøper viser til ar varen ikke er i den stand som annonsert. Så fremover vil vi alltid ta bilder og video av varen før den sendes, slik at man har dokumentasjon på at varen er som beskrevet uten skader/mangler .
Dette gjøres fordi Vi har opplevd kjøpere som angrer seg , og da ødelegger varen de har mottatt eller har en ødelagt vare hjemme som de later som er varen en kjøper har sendt - for å få handelen kansellert , beholde en ting de har mottatt til rabattert Pris eller for å få tilbakeført pengene de har betalt delvis eller i sin helhet)
-Derfor har vi startet med å ta bilder og videoer av varen før den sendes for dokumentasjon 👍
Er det forhold som beskrevet i kjøpsloven etter du har mottatt varen - så kontakt oss , med dokumentasjon så finner vi nok en løsning🔆
Ingen ønsker negative vurderinger - og vi jobber aktivt for å ikke få dette. Dessverre er det enkelte som gir gode virderinger men som ikke gir 5⭐️⭐️⭐️⭐️ uansett som er skadelidene for selgere , da det er antall ⭐️ Som teller som vurdering og ikke hva man skriver.
Så vi ønsker at uenigheter/klaging løses på en vennlig måte. Så bare ta kontakt med oss hvis noe i kjøpsloven skulle oppstå.
- Her er ulike linker som forteller om lover/rettigheter her på Finn.no - Kjøpsloven -
1.
https://lovdata.no/dokument/NL/lov/1988-05-13-27
2.
https://www.forbrukerradet.no/siste-nytt/rettigheter-for-bruktkjop/
3.
https://advokatmatch.no/kjopsloven-19
4.
https://www.finn.no/bap/artikler/trygg-pa-finn/i-disse-tilfellene-kan-du-klage-pa-et-bruktkjop?srsltid=AfmBOoo9FFHi5v0gOyzJOftDpGK4_U4XfbWdgMhJ0mnbrM0-8pDu4Jl1p
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 6.4.2025 kl. 18:59 ・ FINN-kode: 391336976