![](https://images.finncdn.no/dynamic/default/2025/1/vertical-0/30/2/391/461/072_6ada4189-ec88-4aa9-802e-f582f1e80277.jpg)
![](https://images.finncdn.no/dynamic/default/2025/1/vertical-0/30/2/391/461/072_6ada4189-ec88-4aa9-802e-f582f1e80277.jpg)
2017
62 561 km
Automat
Ikke oppgitt
Pris
Inkluderer alle klargjøringsutgifter
Forsikre kjøretøyet ditt
Sammenlign og se tilbud på forsikring
LEKKER CARTHAGO C-LINE SUPERIOR I 5.0 MED GOD INNVENDIG PLASS OG SKIKKELIG PREMIUMFØLELSE!
Entusiasteid bil med komplett servicehistorikk og masse tilvalgt utstyr!
Denne modellen har midtstilt dobbeltseng bak i bilen, samt senkeseng foran. Stor og romslig L-sittegruppe foran med dinette og vendbare komfortstoler foran.
Kraftig dobbeltgulvkonstruksjon med masse oppbevaringsplass, samt frostfrie vanntanker!
Høydepunkter utstyr:
RING FOR MER INFO!
Har du spørsmål om Carthago Chic C-Line I 5.0 2,3/150 hk aut, kan du gjerne ta kontakt
Om oss
Namsen fritid er nyetablert, men folkene bak har lang fartstid i bobilbransjen. På Øysand, rett sør for Trondheim har vi trøndelags råeste caravan-verksted, og utfører alt av reparasjon på både bil- og bodel.
Ta kontakt med oss for å vite mer, eller for å få en videovisning av bilen.
Eget verksted Vi har et godkjent verksted for biler og vogner. Vi utfører alt av PKK, service, og reparasjoner på bil- og bodel, og kan tilpasse bilen din akkurat slik du vil ha den, enten du vil montere hengerfeste, solceller, eller hva det måtte være. Ingen ting er umulig. Med forbehold om feil i annonsen. Merk at alle bobiler og campingvogner oppgis med veiledende egenvekt og nyttelast, og at utstyrsnivået vil påvirke vekten.
Med forbehold om feil i annonsen. Merk at alle bobiler og campingvogner oppgis med veiledende egenvekt og nyttelast, og at utstyrsnivået vil påvirke vekten.
Denne bobilen selges med Resterende brukt bobilgaranti (12 md. / 100 000 km).
Normalt gjelder 5 års reklamasjonsrett mot skjulte feil og mangler fra overlevering av produktet. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn du hadde grunn til å forvente, basert på informasjonen du har fått fra selger. Reklamasjonsretten kan være begrenset hvis forhandleren har forretningssted utenfor Norge.
Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.