Bildegalleri
Grand Seiko SLGA021 "Lake Suwa before dawn" - 2023 - Norsk ad - Bytte?
Beskrivelse av varen
Tilstand: Som ny - Ikke synlig brukt
Jeg vurderer bytte eller salg av min eksklusive Grand Seiko SLGA021G, inspirert av det magiske synet av Lake Suwa før daggry.
Denne modellen kombinerer tidløs japansk håndverk med det avanserte Spring Drive 9RA2-urverket, som gir en imponerende gangreserve på 120 timer. Uret kjennetegnes av sin presisjon og pålitelighet, og har en nøyaktighet på ± 10 sekunder per måned.
Urets detaljerte urskive har en dyp, mørk blåfarge med et bølgemønster som etterligner vannoverflaten, og den er beskyttet av et sterkt safirglass med antireflekterende belegg. Klokken har en diameter på 40 mm og en speilpolert Zaratsu-finish på både kassen og lenken, noe som gir uret et luksuriøst og elegant utseende.
Klokken er kjøpt ny i november 2023 hos norsk autorisert forhandler og selges komplett med original boks og garantikort. Den er i god stand uten hakk eller dings, men hairlines finnes. Den kommer med en justerbar lenke av rustfritt stål som sikrer komfort og holdbarhet. Følger med en curved blå gummireim som sitter som et skudd på denne!
Nå har du en unik mulighet til å sikre deg en av Grand Seikos mest ettertraktede modeller til salgspris 75.000 kr. Nypris i dag er ca. 110.000 kr.
Lenker:
Les mer om klokken her: https://www.grand-seiko.com/no-en/collections/slga021g
Nyttig læring om Spring drive: https://www.youtube.com/watch?v=jVoRoK1u3Dg
Jeg liker veldig godt Tudor, Cartier, Zenith og Omega, og ønsker meg gjerne noe fra disse merkene i bytte. Seamaster 300, Constellation, Santos, Defy, Chronomaster sport, Black bay chrono, black bay 58, black bay 54, Pelagos 39 er noen alternativer. Jeg er åpen for andre forslag også så ikke nøl med å ta kontakt!
Jeg har mange og kun gode referanser fra tidligere handler både her og på klokkeriet.
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 2.2.2025 kl. 20:04 ・ FINN-kode: 391490866